Windows 7 kuramıyorum ne yapmaliyim

Bu konuyu okuyanlar

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
En az 5 kere cevabını tekrar et ve aynı soruları tekrar sor sonra konu aç. Bu duruma tabii ki kızarım.
Bunu yapman uyarı sebebi.Raporla tuşu boşuna konulmamış ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Raporla geç.

Konular birleştirilecektir.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
@Captain Price 141 DC'de olan şeyi SDN'de nasıl raporlama mı istersin? :)
Haklıda olsan üyelere karşı ters konuşamazsın bu bir kaç defa yazdık forumda yardımcı ol dc de yapma diye burda yine senin yapma dediğimiz şeyi yapmandan kaynaklı ayrı bir sıkıntı var daha ne diyelim . Boşu boşuna forumda yardımcı ol demiyoruz.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Haklıda olsan üyelere karşı ters konuşamazsın bu bir kaç defa yazdık forumda yardımcı ol dc de yapma diye burda yine senin yapma dediğimiz şeyi yapmandan kaynaklı ayrı bir sıkıntı var daha ne diyelim . Boşu boşuna forumda yardımcı ol demiyoruz.
O bana geldi. Bu sefer ben DC'ye çağırmadım. :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yardımcı olma dc de boşver takıl muhabbetine.Geleni yolla buraya şimdi şurada yazdığın bilgiyi şu an forumda olanlar daha sonra gelenler hepsi faydalanacaktır değilmi. İleriye yönelik yatırım gibi düşün. Bir başka üye'nin sıkıntısında bu konuya yönlendirirsin ama dc de bugün yazdın yarın yok. Belki bir arkadaşa yardımcı olursun başka yok ne kaynak verebilirsin ne başka birşey.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Arkadaşlar merhaba 2 gündür windows 10 yerine windows 7 kurmaya çalışıyorum ve uefi olarak kurmaya çalıştığım zaman
gerekli bir cd /dvd sürücü aygıtı eksik hatası alıyorum
Ne yapsam olmadı ,sizlere soruyum dedim
Lütfen ve lütfen..... windows 10 kullanın demeyin
Saygılarımla;)

Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi ;)
Ben böyle bir hatayı USB 3.0'a takmamdan dolayı almıştım. Flashı USB 2.0 portuna takarak veya tam tersi yaparak dene.