windows 7 iso gerekli orjinal

Bu konuyu okuyanlar

clauss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
şuan format atacağım ama orjinal windows 7 home basic x86 lazım elinde hiç elllenmemiş iso olan varsa atabilirmi

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
crack paylaşım yapmak yasak forumda.

clauss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
verenlere teşekkürler ama sizden crack istemedim zaten ne bu celal?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korsan, desteği yoktur.
buradan denedim error gibisinden bir hata veriyor

7 bitti ölü Linux Mint kur www.linuxmint.com
sırf yazmak için yazmışsın helal olsun ne diyim.

Aducat

Asistan
Reaksiyon puanı
79
evet benim babamda öyle diyor windows 7 kullan diyor ama destek bitmiş hiç birşey kurulmuyor yani cidden ilginç linux daha iyi kişileştirme ve driver uyumu falan mütiş direk oto yüklüyor driverleri yolda bırakmıyor

bi uygulamaları az ama bi tane program vardı isimini unuttum onla .exe çalıştırılabiliyordu ben çok sevmiştim hatta

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
evet benim babamda öyle diyor windows 7 kullan diyor ama destek bitmiş hiç birşey kurulmuyor yani cidden ilginç linux daha iyi kişileştirme ve driver uyumu falan mütiş direk oto yüklüyor driverleri yolda bırakmıyor
Ben şu an lanet windows 7 yi ailecek kullanıyorum zaten pc kötü yeni de almıyor bugün onla bunun hakkında konustum dayak yedim

clauss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

bi uygulamaları az ama bi tane program vardı isimini unuttum onla .exe çalıştırılabiliyordu ben çok sevmiştim hatta
hiçbirşey kurulmuyor mu mesela o hiçbirşeyden kastın nedir örnek verirmisiniz

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938

Windows tabanlı programları linux ta çalıştırsam yeter

Aducat

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Ben şu an lanet windows 7 yi ailecek kullanıyorum zaten pc kötü yeni de almıyor bugün onla bunun hakkında konustum dayak yedim
benimde pc çok kötü vallahi açana kadar sanki motor gibi ötüyor laptop ama yani ne diyim baya ktü bende demiştim yeni bilgisayar ama almıyor nedense windows 7 aslında içinde programlar varya iyi mesela c++ visual falan destek bitmeden önce kuruluyordu ama şimdi eba için kuramadım desteği bitmiş windows 10 a yükselttim pişman oldum

Windows tabanlı programları linux ta çalıştırsam yeter
o mümkün ama bütün programlarda uyumlu olmayabilir ama mesela photoshop vs açar rahatlıkla conficker abinin dediği gibi wine diye program var onu indir keyfine bak

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
benimde pc çok kötü vallahi açana kadar sanki motor gibi ötüyor laptop ama yani ne diyim baya ktü bende demiştim yeni bilgisayar ama almıyor nedense windows 7 aslında içinde programlar varya iyi mesela c++ visual falan destek bitmeden önce kuruluyordu ama şimdi eba için kuramadım desteği bitmiş windows 10 a yükselttim pişman oldum
Beni artık babam o kadar bunalt ti ki artık pc lafı etmiyorum evden gidince pc den foruma giriyorum başka bisey yapamıyorum

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Hocam windows 7 isosunuzu başka bir şekilde RESMİ olarak indiremezsiniz. Ancak crack vb. sitelerden indirebilirsiniz. Bu tür siteleri de SDN Forumda paylaşmak yasaktır.
Eskilerde lisans istemezdi o zamanlar MS'de lisans isteği yoktu.