Windows Windows 7 iso dosyası nereden indirilir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

rise

Windows, Linux, ...
Yönetici
Moderatör

Doğrudan MICROSOFT bağlantılarından indirme yapar..
Not: Şu anda Windows 7 sürümleri için indirme kısıtlaması var.

win7png.png

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Download Windows® 7 için Windows® Otomatik Yükleme Seti (AIK) from Official Microsoft Download Center bu linktekini indirdim rufus yazamadı.

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir bu linktekini indirmek için win7 ürün anahtarı gerekiyormuş elimdeki win10 anahtarını kabul etmedi.

Win7 iso dosyası nereden indirilir?
PC'nizin özellikleri nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Download Windows® 7 için Windows® Otomatik Yükleme Seti (AIK) from Official Microsoft Download Center bu linktekini indirdim rufus yazamadı.

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir bu linktekini indirmek için win7 ürün anahtarı gerekiyormuş elimdeki win10 anahtarını kabul etmedi.

Win7 iso dosyası nereden indirilir?
lisans.website de var ISO indirmek için.

Son düzenleme:

Dertsizali

Profesör
Şimdi sana link versem sakıncalı olur çünkü denemedim

Win7 profesyonel var dm den link atarım ama gerisine karışmam

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Modlardan biri görüyorsa konuyu kapatabilir mi lütfen
Siz Windows 7 mi kuracaksınız? Öyleyse size yardım ederim seve seve sürücüleri kurmayada ederim TeamViewer üstünden. Discord'tan bana istek atın. Discord Adresim;: EFI Shell#3260
Bana istek atın yardım ederim seve seve.

non4me

Asistan
Siz Windows 7 mi kuracaksınız? Öyleyse size yardım ederim seve seve sürücüleri kurmayada ederim TeamViewer üstünden. Discord'tan bana istek atın. Discord Adresim;: EFI Shell#3260
Bana istek atın yardım ederim seve seve.
Teşekkür ederim ama Windows kurmayı falan zaten biliyorum daha önce defalarca yaptım sadece güvenilir bi Windows 7 iso dosyası lazım bana.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Teşekkür ederim ama Windows kurmayı falan zaten biliyorum daha önce defalarca yaptım sadece güvenilir bi Windows 7 iso dosyası lazım bana.
UEFI olarak mı kuruyorsunuz Legacy'mi? PC'nin özellikleri nedir?

Durun size vereyim ISO.

Son mesajlar