Windows 7 Beta 1 için özel ipucu ve öneriler

spybot

Guru
Onursal Üye
Windows 7 Beta 1: CHIP Online, çok işinize yarayacak 10 özel ipucunu ve öneriyi bir araya getirdi...Bu konuda okuyacaklarınız:
Windows 7 hem daha hızlı hem de bir beta sürümü işletim sistemine göre oldukça güvenilir çalışıyor. Kilitlenmeler ve uyumsuzluklar yok denecek kadar az. Burada yayınladığımız Windows 7 Beta 1 incelemesinde de belirtmiş olduğumuz gibi, oldukça başarılı bir işletim sistemi ile karşı karşıyayız. Hatta Windows 7'nin aslında eli yüzü düzeltilmiş bir Windows Vista olduğunu ileri süren komplo teorileri de var.
Eğer hala Windows 7 kurmadıysanız, varolan sisteminize hiçbir zarar vermeden Windows 7'yi kurup denemeniz için bir rehber de hazırlamıştık.
Sonuçta, bir çok kullanıcı Windows 7 Beta 1'i yükledi. CHIP Online olarak bizler de bu kullanıcılar için en sıcak Windows 7 ipuçlarını özel bir dosyada toplamaya karar verdik!

İpucu #1: MP3 dosyalarınızı koruyun
Windows 7, daha önce de haberini buradan vermiş olduğumuz gibi, can sıkıcı bir bug içeriyor. Windows Media Player 12 eksik meta bilgilerini tamamlarken Mp3 dosyalarınızın ilk birkaç saniyesini yok edebiliyor. Bu yüzden Windows 7 yükler yüklemez yapmanız gereken ilk iş Mp3 güncellemesini yüklemek. Ayrıntıları CHIP Online farkı ile burada bulabilirsiniz.

http://www.chip.com.tr/konu/Windows-7-Beta-1-icin-ozel-ipucu-ve-oneriler_10499.html
 
Üst