İpucu Windows 11'e geçmek için sebep.

Bu konuyu okuyanlar

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Her ne kadar TPM2.0 biraz cansıkıcı olsada Windows 11 benim sistemim gibi windows 10 da çok sorun çıkaran bilgisayarlarda bile harika çalışıyor
-Gtx950 oc 2gb
-Amd FX-6300
-Msi g970 anakart
-DDr3 4+8 12 gb ram
-1 tb hdd
Hdd kullanmama rağmen işletim sistemi oldukça hızlı ve windows 10'a göre gerçekten büyük bir farkla ve şaşırtıcı şekilde stabil.
HDD kullandığım için Windows 10 aniden cihazımı dondurup reset atana kadar öyle bırakıyordu ve mouse bile hareket ettmiyordu. Ancak windows 11 deki deneyimim harika
TPM'i bypass ettiğim için bir hata meydana geldi ;Mİcrosoft hesabınıza bağlanmak için birkaç kez tekrardan deneme yapmanız gerekebilir hata verse bile tekrar deneyin.
Bu gün 2. ci günüm birazdan oyun deneyine geçeceğim güncelleme gelecek şu anlık cihazda ve sistemde herhangi bir sorun yok ancak yüklemek size kalmış bir seçenek

helmettolg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gayet güzel indirilebilir bence de.Ben çok beğendim hatasını vs. görmedim.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Desteklenmeyen bilgisayarlar için sonrası önemli yüklemek mesele değil.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
[Güncelleme] Oyun testleri gayet iyi hatta Apex w10 daki halinden çok daha stabil çalışıyor tpm 2.0 olmadığı için Valorant hata veriyor bu ilk sıkıntı oynayan insanlar için çok büyük bir sorun onun dışında tasarım,performans,akıcılık konusunda harika w10 da aldığım lanet kilitlenip kalma sorunu hiç yaşanmadı. Sorunuz varsa yazabilirsiniz.
Not: Windows 11 i kendi sitesinden indirin ve TPM'i bypass ederken KESİNLİKLE 3.parti yazılımlar veya dosyalar kullanmayın kurulum sırasında regedit'den bypass edin.

helmettolg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
[Güncelleme] Oyun testleri gayet iyi hatta Apex w10 daki halinden çok daha stabil çalışıyor tpm 2.0 olmadığı için Valorant hata veriyor bu ilk sıkıntı oynayan insanlar için çok büyük bir sorun onun dışında tasarım,performans,akıcılık konusunda harika w10 da aldığım lanet kilitlenip kalma sorunu hiç yaşanmadı. Sorunuz varsa yazabilirsiniz.
Not: Windows 11 i kendi sitesinden indirin ve TPM'i bypass ederken KESİNLİKLE 3.parti yazılımlar veya dosyalar kullanmayın kurulum sırasında regedit'den bypass edin.
aynen benim bilgisayarımda tpmi açtım öyle indirdim bypass edenlerde genelde bug vs. oluyor