Yardım Windows 11 sorguladığım zaman Windows bildirim modunda diyor

Bu konuyu okuyanlar

serkanxa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bilgisayarımdaki Windows 11 i bilgisayarcı ya kurdurmuştum oda orjinal kurmamış bende bugün temiz Windows 11 kurulumu yaptım CMD slmgr/xpr sorguladığım zamn Windows bildirim modunda diyor daha key girmedim şuan kurduğum Windows orjinal mi ?

SerBronze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Bildirim Modunda derken Windows etkinleştirilmemiş demek istiyor yani. Orjinal ama deneme sürümü gibi.
CMD ile etkinleştirirsen bir süreye kadar geçerli olur.
Tavsiyem internetten key almanız 20-30tl lik veya güvenilir bir yerden alırsanız daha iyi olabilir.

serkanxa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildirim Modunda derken Windows etkinleştirilmemiş demek istiyor yani. Orjinal ama deneme sürümü gibi.
CMD ile etkinleştirirsen bir süreye kadar geçerli olur.
Tavsiyem internetten key almanız 20-30tl lik veya güvenilir bir yerden alırsanız daha iyi olabilir.
Hocam tek yardım eden kişi siz oldunuz yazan şey tam olarak (Windows (r) core edition Windows bildirim modunda) yani sakıncalı birşey yok demi? çünku bundan önceki creekliydi teşekkür ederim

SerBronze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Hocam tek yardım eden kişi siz oldunuz yazan şey tam olarak (Windows (r) core edition Windows bildirim modunda) yani sakıncalı birşey yok demi? çünku bundan önceki creekliydi teşekkür ederim
Hocam saat geç olduğu için gündüz vakti daha etkileşim alırsınız yine de yarını bekleyip başka arkadaşlarında önerilerini alabilirsiniz tavsiyemdir.

Win11 orjinal kurduysanız key ile aktif etmenizde bir sorun göremedim.

üsteki linkten detaylı bilgi alabilirsiniz yinede.

serkanxa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam saat geç olduğu için gündüz vakti daha etkileşim alırsınız yine de yarını bekleyip başka arkadaşlarında önerilerini alabilirsiniz tavsiyemdir.

Win11 orjinal kurduysanız key ile aktif etmenizde bir sorun göremedim.

üsteki linkten detaylı bilgi alabilirsiniz yinede.
Hocam bir zamn etkinleştirmeyi düşünmüyorum şuan merak ettiğim şey sadece orjinal Windowsun deneme sürümü oluyo demi Windows bildirim modu

SerBronze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Hocam bir zamn etkinleştirmeyi düşünmüyorum şuan merak ettiğim şey sadece orjinal Windowsun deneme sürümü oluyo demi Windows bildirim modu
Hocam siz kurduğunuzu söylediniz windows kendi sitesinden flash aracılığı ile veya bilgisayar üzerinden formatladıysanız orjinaldir araştırdığıma göre bir sorun göremedim rahatlıkla kullana bilirsiniz.

serkanxa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam siz kurduğunuzu söylediniz windows kendi sitesinden flash aracılığı ile veya bilgisayar üzerinden formatladıysanız orjinaldir araştırdığıma göre bir sorun göremedim rahatlıkla kullana bilirsiniz.
Öncekini bilgisayarcı kurmuştu crekli olduğu için içim rahat etmedi ve kendim flaşh ile temiz kurulum yaptım teşekkürler

Son mesajlar