Haber Windows 11 Görüntüleri Sızdırıldı

Bu konuyu okuyanlar

burak94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1623612272306.png

Geçtiğimiz hafta Microsoft çatısı altında geliştirilmeye devam eden ve Haziran sonunda tanıtılması planlanan Windows 11 işletim sistemi hakkında bazı bilgiler ve özellikler sızdırıldı. İşletim sisteminin 24 Haziran 2021‘de Microsoft’un düzenleyeceği etkinlikte tanıtılması bekleniyordu. 2015’de piyasaya sürülen Windows 10, Microsoft Windows sürümünün sonuncusu olacak ve sürekli güncellenecek diye söylenmesine rağmen resmen Windows 11’in geleceği belli oldu.

Sızdırılan raporlar, Microsoft’un Windows 10 kullanıcı deneyimini göz önüne alarak birçok değişiklik yaptığını gösteriyor. Yenilenen sadece yazı tipleri ve simgeler değil, tüm işletim sisteminin arayüzü de değiştirilmiş. Yeni tasarımla beraber ekranındaki keskin kenarlar ortadan kaldırılmış ve daha yumuşak bir görünüm sağlanmış

Alıntı. İnternette dolaşırken denk geldim ilgili makale:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
İlk mesajımızda okuyucu yönlendirmeye dayalı link verilmez reklam olarak algılanır. Spam yediğinizde sitenizdeki linklerde google tarafından spam olarak algılanıp aramalarda gözükmez. O yüzden kendi elinizle emeğinizi mahvetmeyin.

Son mesajlar