Rehber Windows 11 22H2 sürümünde dosya gezigini sekme özelliğini açma

Bu konuyu okuyanlar

UppermostHide

Windows 11 Kullanan Biri ?
Reaksiyon puanı
154
Merhabalar öncelikle benim ShiftDelete formundaki ilk konum olacak

Neyse Konuya Geçiyorum Arkadaşlar Windows 11 22621 ve 22622 sürümlerinde sekme özelliğini nasıl açarız onu göstereceğim

İlk olarak vivetool'u indiryorsunuz

Vivetool'u indirdikten sonra, işletim sisteminde tam yönetici ayrıcalıklarına sahip olabilmemiz için arşivin içeriğini System32 konumuna çıkarmanız gerekecek.

Arşive sağ tıklayın ve ardından tümünü ayıkla seçeneğine tıklayın. System32 konumunu seçin ve ardından ayıkla öğesine tıklayın.

Bunu yaptıktan sonra, CMD'yi yönetici olarak açmanız ve ardından aşağıdaki komutu kopyalayıp yapıştırmanız gerekir.

Etkinleştirmek için
vivetool /enable /id:39145991

vivetool /enable /id:37634385

vivetool /enable /id:36354489

Kodlarını sırasıyla girip Bilgisayarınızı Yeniden başlatiyorsunuz işlemlerimiz bu kadar yeni konularda görüşmek üzere.

Son düzenleme:

cetokai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam,
Windows update ekranında "Windows Insider Programı" seçeneği var ve bu seçeneği aktif ettiğinizde bu gibi özellikler açılıyor yanlış bilmiyorsam. Şu an tüm özellikleri kullanıyorum yeni çıkan.

UppermostHide

Reaksiyon puanı
154
Selam,
Windows update ekranında "Windows Insider Programı" seçeneği var ve bu seçeneği aktif ettiğinizde bu gibi özellikler açılıyor yanlış bilmiyorsam. Şu an tüm özellikleri kullanıyorum yeni çıkan.
Hocam bu konu çok eski önceden bu yöntemle acabiliyorduk insider dev kanalda bile yoktu desem yeridir bazı kullancilarda vardı şu an herkes kullanabilir birsey yapmadan

Rigby's

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
Selam,
ben insider sürümüne geçmeden önce de böyle bir özellik zaten vardı ama insider a geçerse belki sekme özelliğini açabilir

UppermostHide

Reaksiyon puanı
154
ben insider sürümüne geçmeden önce de böyle bir özellik zaten vardı ama insider a geçerse belki sekme özelliğini açabilir
Dediğim gibi bu konu çok eski eskiden yoktu o yüzden böyle bir rehber hazırlamıştım

Rigby's

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
Merhabalar öncelikle benim ShiftDelete formundaki ilk konum olacak

Neyse Konuya Geçiyorum Arkadaşlar Windows 11 22621 ve 22622 sürümlerinde sekme özelliğini nasıl açarız onu göstereceğim

İlk olarak vivetool'u indiryorsunuz

Vivetool'u indirdikten sonra, işletim sisteminde tam yönetici ayrıcalıklarına sahip olabilmemiz için arşivin içeriğini System32 konumuna çıkarmanız gerekecek.

Arşive sağ tıklayın ve ardından tümünü ayıkla seçeneğine tıklayın. System32 konumunu seçin ve ardından ayıkla öğesine tıklayın.

Bunu yaptıktan sonra, CMD'yi yönetici olarak açmanız ve ardından aşağıdaki komutu kopyalayıp yapıştırmanız gerekir.

Etkinleştirmek için
vivetool /enable /id:39145991

vivetool /enable /id:37634385

vivetool /enable /id:36354489

Kodlarını sırasıyla girip Bilgisayarınızı Yeniden başlatiyorsunuz işlemlerimiz bu kadar yeni konularda görüşmek üzere.
ben bu rehberi denemiştim ama sekme özelliği gelmemişti ama windows güncellemesi ile birlikte geldi bu özellik bana