Windows 10 wifi güç sorunu

burakd23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Hp 250 g62 model bilgisayarımı windows 10 yükselttikten sonra wifi gücünde bir sorun oldu driverı güncel olmasına rağmen bu soorunu çözemedim. Bilgisayarı kapatıp açınca sinyal gücü çok zayıf yeniden başlat ile başlatınca sinyaller düzeliyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan çözümü bilen arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkürler...

dazzly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
support.hp 'ye girerek wifi güncel driverlerini indirmen gerekiyor. Windows 10 işletim sisteminde bazen güncel wifi driverleri, ekran kart driverleri bulunmuyor bu yüzden kullanıcı güncellemesi gerekiyor. Güncellemeni gerçekleştirirsen bir sıkıntı olmaz. Her formatta bilgisayarınız güncel sürümde olmaz o yüzden Hp 250 G62 model bilgisayarınızın internetten en son güncel driverlerinizi indirip kurmanız gerekmektedir. Driver güncelledikten sonra normal çalışacaktır.

burakd23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
support.hp 'ye girerek wifi güncel driverlerini indirmen gerekiyor. Windows 10 işletim sisteminde bazen güncel wifi driverleri, ekran kart driverleri bulunmuyor bu yüzden kullanıcı güncellemesi gerekiyor. Güncellemeni gerçekleştirirsen bir sıkıntı olmaz. Her formatta bilgisayarınız güncel sürümde olmaz o yüzden Hp 250 G62 model bilgisayarınızın internetten en son güncel driverlerinizi indirip kurmanız gerekmektedir. Driver güncelledikten sonra normal çalışacaktır.
Yorum için teşekkürler fakat bir işe yaramadı bilgisayarı kapatınca veya uykuya geçince mutlaka yeniden başlatmam gerekiyor yoksa wifi gücü çok düşüyor.