windows 10 pro key

Mesut.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar yeni bir freedos bilgisayar aldım,windows 10 pro key alacağım ama çok fazla satan site var hangisine güvenilir emin olamıyorum.Daha önce alan ve sıkıntı çıkmayan,memnun olan,sıkıntı çıktığında ilgilenen siteler bilen varmıdır.

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
oem alın çok daha ucuzdur tek sıkıntısı kod sadece 1 bilgisayarda çalışır

Mesut.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yazılımbudur un hepsiburada veya n11 mağazasından aldım.
10 dk sürmedi eposta atmaları.
2019 eylülden beri sorun çıkmadı
hocam direkt olarak yazılımbudurun sitesinden almayı denemedim parayı hesaplarına yatırdım ama key daha gelmedi inşallah yarın gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

oem alın çok daha ucuzdur tek sıkıntısı kod sadece 1 bilgisayarda çalışır
hocam zaten öyle yapıcam ama güvenilir bir site arıyorum

Reaksiyon puanı
10,560
hocam direkt olarak yazılımbudurun sitesinden almayı denemedim parayı hesaplarına yatırdım ama key daha gelmedi inşallah yarın gelir
Hesaplarına yatırdım derken ? N11 gittigidiyor felan oradan mı aldın ?
Eğer sitelerinde direk hesap no paylaştılarsa bildirmeniz gerekir diye düşünüyorum

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ödemeyi ne şekilde yaptınız? Mesela şöyle bir bilgi var: "Ödemenizi seçtiğiniz bankaya havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapmış olduğunuz ödemelerde daha hızlı işlem yapabilmek için havale açıklama bölümüne sipariş numaranızı belirtmeniz gerekmektedir"

Mesut.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hesaplarına yatırdım derken ? N11 gittigidiyor felan oradan mı aldın ?
Eğer sitelerinde direk hesap no paylaştılarsa bildirmeniz gerekir diye düşünüyorum
direkt olarak kendi sitelerinden aldım,bana para göndermem için bir iban numarası attılar açıklama kısmınada sipariş numarasını yazmamı söylediler dediklerini yaptım sonrada canlı desteği parayı gönderdiğime dair bilgilendirdim ama bir geri dönüş sağlamadılar.

Reaksiyon puanı
10,560
direkt olarak kendi sitelerinden aldım,bana para göndermem için bir iban numarası attılar açıklama kısmınada sipariş numarasını yazmamı söylediler dediklerini yaptım sonrada canlı desteği parayı gönderdiğime dair bilgilendirdim ama bir geri dönüş sağlamadılar.
Tekrar tekrar yazmayı deneyin.
Size önerdiğim için kötü hissetmek istemem :S
Bu mağaza diğer sitelerdede vardı gittigidiyor n11 de felan. epttavm den almışım 2019da.
Tabi sonradan dijital lisansların satışı uygun bulunmayıp buralardan kaldırıldı sanırım.

1.png

Mesut.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ödemeyi ne şekilde yaptınız? Mesela şöyle bir bilgi var: "Ödemenizi seçtiğiniz bankaya havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapmış olduğunuz ödemelerde daha hızlı işlem yapabilmek için havale açıklama bölümüne sipariş numaranızı belirtmeniz gerekmektedir"

havale yaptım hocam dedikleri gibi açıklama kısmına sipariş numarasını yazdım.

Tekrar tekrar yazmayı deneyin.
Size önerdiğim için kötü hissetmek istemem :S
Bu mağaza diğer sitelerdede vardı gittigidiyor n11 de felan. epttavm den almışım 2019da.
Tabi sonradan dijital lisansların satışı uygun bulunmayıp buralardan kaldırıldı sanırım.

Ekli dosyayı görüntüle 115205
bugün mail attım hafta sonu olduğu için belki ilgilenemiyorlardır yarın bir daha denicem

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Site chat uygulaması üzerinden falan da yazın. Site içinde başka yazışma kanalı varsa, oradan mutlaka iletişime geçin. Bu site güvenilir duruyor ama yazışmalarınızın ekran görüntüsünü de alın, ne olur ne olmaz.

Reaksiyon puanı
10,560
havale yaptım hocam dedikleri gibi açıklama kısmına sipariş numarasını yazdım.

bugün mail attım hafta sonu olduğu için belki ilgilenemiyorlardır yarın bir daha denicem
Olabilir. Belki ürün stoğumu bekliyorlar nasıl elde ediyorlar bilemiyorum.
Yada eft yaptıysanız paranın hesaba düşmesini bekliyorlardır.
Konu hakkında haberdar ederseniz sevinirim.

Leadtek

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Bende ilk başta etiketsiz lisans almıştım ama sonra kullanılamaz hale geldi, bende etiket lisans satın aldım çünkü elinde bir belge olmuş oluyor, daha sağlam

Reaksiyon puanı
10,560
Aynen son durum nedir hocam.
Sitede mesaj gönderme kısmıda mevcut. Dün kontrol etmiştim göndermeden çıkmışım ?

Mesut.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Mesaj yazmadan forumdan ayrılmak da ayrı bir merak konusu; umarım her şey yolundadır. :)
hocam mail atmıştım belki dönerler diye bekledim o yüzden cevap yazmadım kusura bakmayın. 3 gün önce mail attım dönüş sağlanmadı,bi sonraki gün siteden yazmayı denedim ilk yazdığımda cevap verdiler fakat sonradan sorundan bahsedince cevap gelmedi.Yaklaşık 15 dk önce siteden bir daha yazdım,siparişiniz onaylandı birazdan iletilicekdir yazdı. Mailime kod geldi ve etkinleştirdim biraz geç oldu ama sonunda oldu

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
hocam mail atmıştım belki dönerler diye bekledim o yüzden cevap yazmadım kusura bakmayın. 3 gün önce mail attım dönüş sağlanmadı,bi sonraki gün siteden yazmayı denedim ilk yazdığımda cevap verdiler fakat sonradan sorundan bahsedince cevap gelmedi.Yaklaşık 15 dk önce siteden bir daha yazdım,siparişiniz onaylandı birazdan iletilicekdir yazdı. Mailime kod geldi ve etkinleştirdim biraz geç oldu ama sonunda oldu
Anlaşılan epey uğraştırmışlar. Gözünüz aydın olsun diyelim. :)

Reaksiyon puanı
10,560
Gecmis olsun ? ben aldigimda neredeyde aninda gelmisti ondan onerdim kusuruma bakmayin

Mesut.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7