Windows 10 mu windows 8.1 mi

Bu konuyu okuyanlar

Servet00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İslemci:amd athlon x2 250
Ekran kartı:asus gt420
Ram:4gb
Ssd yok windows 7 kullanıyorum windows 10 a mı geçsem yoksa windows 8 e mi

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
windows 8.1 en kararlı winowstur ancak o cihaza bir GNU/Linux dağıtımı daha iyi olur

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,860
SSD yoksa Windows 8.1 Embedded o sisteme ilaç gibi gelecektir. Windows 8.1 Embedded öneririm o bilgisayara.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,860
hayır en hafifi w8.1 sürümü single language olandır
Embedded sürümünde Windows'un uygulamaları sunulmaz, ayrıca Dreamspark üzerinden lisansı ücretsiz alınabilir. SL sürümde sadece tek dil vardır, yanlış bilgi vermezseniz sevinirim.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Embedded sürümünde Windows'un uygulamaları sunulmaz, ayrıca Dreamspark üzerinden lisansı ücretsiz alınabilir. SL sürümde sadece tek dil vardır, yanlış bilgi vermezseniz sevinirim.
hayir ben kendim SL kullanıyorum ve tüm dil seçenekleri var ,yanlış bilgi vermezseniz sevinirim.Onun sedece adı sl kendinde bir süru dil var adının tek dil olduğuna bakmayın

Klyder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
W8.1 kesinlikle rahatlatıcaktır sistemini :)
Kolay gelsin.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,860
hayir ben kendim SL kullanıyorum ve tüm dil seçenekleri var ,yanlış bilgi vermezseniz sevinirim.Onun sedece adı sl kendinde bir süru dil var adının tek dil olduğuna bakmayın
Araştırma yapın lütfen. SL sürümünde gelen uygulamalar, bilgisayar yavaşlatır. Zaten HDD var bilgisayarda, iyice mi yavaşlasın?
Embedded sürümü bu bilgisayar için daha uygun. Siz modlanmış Windows falan olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Microsoft'un sitesi üzerinden güvenle indirebilirsiniz.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Araştırma yapın lütfen. SL sürümünde gelen uygulamalar, bilgisayar yavaşlatır. Zaten HDD var bilgisayarda, iyice mi yavaşlasın?
Embedded sürümü bu bilgisayar için daha uygun. Siz modlanmış Windows falan olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Microsoft'un sitesi üzerinden güvenle indirebilirsiniz.
sizinle tartışmayacağım ama embedded çok işine yaramaz arkadaşın

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,860
sizinle tartışmayacağım ama embedded çok işine yaramaz arkadaşın
Uzatmayın bence de.
Embedded sürümü normal Windows, sadece mağaza, fotoğraflar, müzik gibi uygulamalar gelmiyor ki bilgisayarı yavaşlatan ve yük bindiren şeyler de bu uygulamalar. Embedded kullanması kesinlikle daha iyi olacaktır.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ürün anahtarınız varsa Windows 8.1 sürümüne geçin, yoksa Windows 10'u bir deneyin (Windows 7 ürün anahtarınızı (başka cihazda kullanılmadıysa ve geçerli ise) 10 için de kullanabilirsiniz.)

Ufak bir bilgi:
DreamSpark adı kullanımdan kaldırıldı ancak programın avantajları Microsoft Imagine programının bir parçası olarak devam ediyor.
Embedded 8.1 Industry Pro, Windows 8.1 Enterprise sürümün özelliklerini hemen hemen taşır. Embedded 8.1 Industry Pro, sınırlı sayıda önceden yüklenmiş uygulamaya sahiptir. Metro arayüzü ile gelir. Microsoft Store vardır ancak Bing, Finans, Haberler, Haritalar, Hava Durumu gibi mağaza uygulamaları yüklü değildir.