Öneri Windows 10 Lisans

Bu konuyu okuyanlar

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Merhabalar, herkes en az bir kere de olsa cihazına Windows KMS Activator yüklemiştir.
Geçenlerde yükledim, daha sonra cihaza format attım, bu kez cmd ile KMS terminaliyle Spico sunucusuna bağlanıp cihazı etkinleştirdim. Ondan sonra Lisansı falan boş verdim bu kez düz Lisans'sız kurulum yapacaktım. KMS'e ait herşeyi sildim C:\Windows dizininde bulunan dosyaları, reg kayıtlarını, ayriyeten terminalden slmgr komutları ile her şeyi sildim.
Cihaza format attım, kurulum aşaması bittikten sonra heyecanlı bir şekilde Ayarlara tıkladım ardından Etkinleştirme kısmına gittim ve bir baktım "Windows'unuz Etkinleştirildi" yazıyor birden havalara uçtum, ardından cihaza hotmail hesabımı bağladım şu anda Microsoft Hesabına baktığım zaman cihazımda etkin olarak Windows 10 Home Lisansı var. Cihazın HDD'si aşamalı aşamalı bozuldu HDD aşamalı aşamalı bozulurken cihaza format attım ama halen Microsoft'un sitesinden cihaz görünüyor, Microsoft Hesabıma bağlı Lisanslarımı nereden görebilirim. HDD'yi çıkartıp normal bir şekilde Windows 10 kurulum USB'sini cihaza taktım herhangi bir lisans istemedi benim lisansım şimdi cihaza mı gömüldü. Cihaza yeni HDD taksam Microsoft Hesabımı girsem Windows etkinleşir mi?

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
KMSpico nereden indirdiğine bağlı virüs için diyosan normalde uygulamanın yaptığı şey deneme sürümünü uzatmak

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
KMSpico nereden indirdiğine bağlı virüs için diyosan normalde uygulamanın yaptığı şey deneme sürümünü uzatmak

KMSpico'yu zaten kalıcı olarak sildim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir şey daha ekleyeyim daha önceden en baştan Windows güvenilir bir kuruluşun hizmetine bağlıydı. Windows daha sonra etkinleştikten sonra hiçbir yerde bu yazı yoktu sadece Windows Güvenliğinde vardı.

Son düzenleme: