Windows 10 Klasör Silemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

PerzivaL

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Program Files(x86) klasöründe Comman Files klasörü içerisinde Adobe klasörü var bu aralar adobe uygulamalarını bilgisayarıma indiremiyorum tüm adobe dosyalarını silmem gerekiyor sanırım ama bu klasörü silmeye çalıştığımda silemiyorum bu eylemi gerçekleştirebilmek için izine ihtiyacınız var diyor artı bide klasörün içinede giremiyorum erişim reddedildi diyor hesabım yönetici bir türü yolunu bulamadım önerileriniz neler?

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2020-06-08 183730.png
    Ek Açıklama 2020-06-08 183730.png
    5 KB · Görüntüleme: 81

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Arkadaşlar Program Files(x86) klasöründe Comman Files klasörü içerisinde Adobe klasörü var bu aralar adobe uygulamalarını bilgisayarıma indiremiyorum tüm adobe dosyalarını silmem gerekiyor sanırım ama bu klasörü silmeye çalıştığımda silemiyorum bu eylemi gerçekleştirebilmek için izine ihtiyacınız var diyor artı bide klasörün içinede giremiyorum erişim reddedildi diyor hesabım yönetici bir türü yolunu bulamadım önerileriniz neler?
Denetim masasından silebilirsin.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
  1. CMD'yi yönetici olarak çalıştırın;
    cd C:\Program Files(x86)\Common Files
    takeown /f Adobe /r /d Y
    Tekrar silmeyi deneyin.

2. Screenshot_1.png
    Screenshot_2.png

PerzivaL

Asistan
Reaksiyon puanı
12
1. yaptım artık klasöre girebiliyorum teşekkürler

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Uygulama ekle kaldır bölümünden deneyin.