Yardım Windows 10 kasıyor

eskehacettepe

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
Merhaba, şu an kullandığım Windows 10 sürümü 20H2 (is derlemesi 19042.631) şeklindedir. Windows üzerinde anlamlandıramadığım bir sorun oluşuyor. Uygulamalar arası geçiş yaparken böyle hafiften drop giriyor bilgisayara veya herhangi bir şekilde video izlediğim zaman YouTube üzerinden izlediğim video 1080p olsa bile akıcı şekilde izleyemiyorum drop giriyor. Home tuşuna bastığımda kapatma sekmesine tıkladığımda ise normalde uyku-kapat-yeniden başlat seçenekleri gelir fakat bende uyku modu gözükmüyor anlamsız bir şekilde. Windows sürümümü güncellersem şayet bu sorun daha çok tekrar ediyor hatta Görev Yöneticisi'nden baktığımda %100 işlemci kullanımı gösteriyor, hatalı olduğunu düşündüğüm için eski sürüme format atınca düzeliyor. Hatta yeni sürüme geçtiğim zaman masaüstünde imleci hareket ettirirken bile drop giriyor anlamadığım şekilde. Bu sorun devam ederken kendi kendine bilgisayar düzeliyor uyku simgesi geriye geliyor bunun sebebini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.arkadaşlar ya masaüstü ikonları geri getiremiyorum eski düzenine yardımcı olurmusunuz rica etsem

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    127 KB · Görüntüleme: 96