Bu konuyu okuyanlar

TLF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba Windows 10 kullanıyordum ve bilgisayarıma format atmak istedim ve artık Windows 10 işletim sistemi seç ekranından çıkmıyor seçiyorum enterl
IMG_20230202_235204_280.jpg
iyorum gene olmuyor lütfen yardım edin

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Bilgisayar bu menuden sonra işletim sistemine geçiyor mu? Yani açılıyor mu?

TLF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar bu menuden sonra işletim sistemine geçiyor mu? Yani açılıyor mu?
Açılıyor Windows açılırken ki dönen şey varya laptop markası yazıyor ama masaüstüne girmiyor ondan
sonra yine bu ekran baya bi yaptım 8 9 kere ama olmadı burdan sonra gene aynı ekran

Son düzenleme:

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açılıyor Windows açılırken ki dönen şey varya laptop markası yazıyor ama masaüstüne girmiyor ondan
sonra yine bu ekran baya bi yaptım 8 9 kere ama olmadı burdan sonra gene aynı ekran
Bozuk olan Windows'a giriyor olabilirsin. İki Windows'u da denedin mi tek tek?

TLF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kardeş eğer önemli bilgilerin yoksa tekrar format at.
Bu sefer kurulum ekranında tüm diskleri sil ve ileriye bas. Yeni disk oluşturna. Kurulum ekranında kendi oluşuyor.
Reis format atmak için gereken o windows hesap kullanıcı yerinde gelmiyor direk ilk açılırkenki dönen Windows çubuğu yerinden geri geliyor başka format yolu bilmiyorum biliyorsan lütfen yaz f2 ile fln varsa

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Reis format atmak için gereken o windows hesap kullanıcı yerinde gelmiyor direk ilk açılırkenki dönen Windows çubuğu yerinden geri geliyor başka format yolu bilmiyorum biliyorsan lütfen yaz f2 ile fln varsa
Bilgisayar markası modeli nedir?

TLF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Admin çözdüm konuyu kapata bilirsin nasıl yapıldığını anlatıyım bu ekran varken altta varsayılan o değistirin var oraya mpuseu götürmeniz gerekiyor götürünce sistem hatası diyeceksiniz 2 kez sonra zaten format ekranı açılıyor oradan hepsini sil ile tekrar format atmanız gerekiyor (yerel indirmeyi seçin format atarken) ve artık hazır

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Admin çözdüm konuyu kapata bilirsin nasıl yapıldığını anlatıyım bu ekran varken altta varsayılan o değistirin var oraya mpuseu götürmeniz gerekiyor götürünce sistem hatası diyeceksiniz 2 kez sonra zaten format ekranı açılıyor oradan hepsini sil ile tekrar format atmanız gerekiyor (yerel indirmeyi seçin format atarken) ve artık hazır
Dedim sana saten :D.