Windows 10 Güncelleme Sonrası Temiz Kurulum

iRiven

Öğrenci
5 Kasım 2017
13
0
1
28
Merhaba arkadaşlar. Ben orjinal Windows 10 Pro kullanıyorum. Bilgisayarım kasmaya başladı. Ve Microsoft firması ise 1709 yani Fall Creators Update güncelleştirmesini AYARLAR/Güncelleştirme bölümüne göndermiş. Ben Fall Creators Update ile Temiz kurulum yapmak istiyorum. Media Creation Tool indirip Yükseltmeyi seçtim. İndirdikten sonra hata verdi hatada - bilgisayarı yeniden başlattıkdan sonra tekrar deneyin - yazdı. Ben format atmak istemiyorum. Bilgisayar üzerinden yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

iRiven

Öğrenci
5 Kasım 2017
13
0
1
28
Yükseltme bölümünde bütün dosyaları sil diye bir seçenek bulunuyor. Ben ondan bahsediyorum.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Müdavim
29 Ağustos 2017
6,157
3,629
293
Merhaba arkadaşlar. Ben orjinal Windows 10 Pro kullanıyorum. Bilgisayarım kasmaya başladı. Ve Microsoft firması ise 1709 yani Fall Creators Update güncelleştirmesini AYARLAR/Güncelleştirme bölümüne göndermiş. Ben Fall Creators Update ile Temiz kurulum yapmak istiyorum. Media Creation Tool indirip Yükseltmeyi seçtim. İndirdikten sonra hata verdi hatada - bilgisayarı yeniden başlattıkdan sonra tekrar deneyin - yazdı. Ben format atmak istemiyorum. Bilgisayar üzerinden yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?
Güncellemeyi Windows Update ile yüklerseniz hiçbir sorun olmaz.

Eğer Win Update ile yüklemek istemezseniz. Win 10 Güncelleme Yardımcısı var. Onun ile güncelleyebilirsiniz.

KindElephant480

Asistan
14 Eylül 2017
354
42
28
Bu güncelleme neon yeşil tema rengini kullanılamaz hale getirdi. Neon yeşil tema rengi kullanıyorsan lütfen tema rengini değiştir.