Windows 10 Görev Çubuğu Ve Ayarlar Çalışmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Merhaba Arkadaşlar Uzatmadan Direk Konuya Gircem Bilgisayarım Dünden Beri Bir Değişik Görev Çubuğu Çalışmıyor Açılıyor Birşey Yazıyorum Ama Öyle Dönüyor Kalıyor Hiçbirşey Çıkmıyor Ayarlara Giriyorum Mesela Windows Update'e Windows Update ve Windows Logosu Geliyor Gerisi Yüklenmiyor Yani Kısacası Ayarlarda Çalışmıyor Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Herkese İyi Günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nolur Yardım Edin Ya

Son düzenleme:

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bütün antivirüs programlarını silin, daha sonra kaspersky ve malwarebytes ile sisteminizi taratın.
İyide Program Ekle veya Kaldırda Açılmıyor Nasıl Sileceğim Bunları ?

Bahsettiğiniz programlar yerine Malwarebytes daha iyi bir seçim olabilir.
Tamam Malwarebytes indirdim taratıyorum şuanda

4 Tane Malware Çıktı Hepsini Temizledim Şimdi Ne Yapayım.

Virüsleri Sildikten Sonra Bilgisayarı Yeniden Başlattım Tüm Sorunlar Çözüldü Demekki Bilgisayardaki Virüs Yapıyormuş Herşeyi Çok Sağolun Konu Kilitlenebilir.

Son düzenleme:

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
CMD, Poweshell yöntemlerini denedim işe yaramadı. Anti-virüs işe yarıyor. Tarama yaptım, sadece Utorrent setup dosyasını virüslü olarak gördü. Silince düzeldi.

ErenVortex

Asistan
Reaksiyon puanı
39
CMD, Poweshell yöntemlerini denedim işe yaramadı. Anti-virüs işe yarıyor. Tarama yaptım, sadece Utorrent setup dosyasını virüslü olarak gördü. Silince düzeldi.
Aynen Benimkide öyle çözüldü zaten malwarebytes indirdim 30 günlükte premium açtım ordan direkt tarattım 4 tane malware çıktı onları temizlettirdim düzeldi artık her zaman düzenli tarama yapıyorum.