Windows 10 da ekran kartım gözükmüyor

Bu konuyu okuyanlar

rache

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Shiftdelete Halkı. İyi forumlar. Üç aydır uğraştığım bir sorunun çözümü için sizden yarım talep ediyorum. Bilgisayarımın modeli : Dell Inspiron 5537 i5 4200U 1.6GHz / 2.6GHz işletim sistemli AMD Radeon HD8670M ekran kartına sahip bir laptop. Laptop çift ekran kartlı. W10 intelin ekran kartını çalıştırıyor fakat amd nin ekran kartını çalıştırmıyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

1.Not : Driverlerim güncel hepsini elle güncelledim ve sonra da driverboost ile güncelledim.
2.Not : w10 sıfırladım driverler yüklü geldi ama gene ekran kartı gözükmüyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    42.1 KB · Görüntüleme: 112

Anomali bebe

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Driver Yükle ondan Olabilir bende gözükmüyor du ben anakartın vga driver yükle dım düzeldi

Reaksiyon puanı
34
diger ekran kartini takinca goruyormu ve bide gozukmese bile oyunlarda nasil performans

Anomali bebe

Asistan
Reaksiyon puanı
89
anakart Hangi Model İse Anakart Kendi Sitesin Gir Modeli yaz Driverlar var yükle

rache

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ekli dosyalar

• e.PNG
    e.PNG
    89.3 KB · Görüntüleme: 135

rache

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diger ekran kartini takinca goruyormu ve bide gozukmese bile oyunlarda nasil performans
hiç bir şekil de görmüyor oyunlar da cs go da normalde 70 80 fps alırdım şimdi max 30 lolde 70 fps alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd catls yüklemiyor yükleme ekranın da donuyor o yüzden deniyemedim.

Anomali bebe

Asistan
Reaksiyon puanı
89
bende eski model anakart var windows 2003 server yüklü Ben Anakart kendi sitesinde Driver vardi indirdim gözüküyor Gıgabyte Ga-m61sme-s2

Reaksiyon puanı
34
ekran kartinin modelni nvidia sitesinde tarat o driveri kur hatta modelini soyle bulup linkini veriyim cabuk ama

rache

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende eski model anakart var windows 2003 server yüklü Ben Anakart kendi sitesinde Driver vardi indirdim gözüküyor Gıgabyte Ga-m61sme-s2
çözüm önerin için teşekkür ederim. bir bakayım ona.

ekran kartinin modelni nvidia sitesinde tarat o driveri kur hatta modelini soyle bulup linkini veriyim cabuk ama
ekran kartı amd nvidia ile ne alakası var ki ?

Reaksiyon puanı
34
pardon model nedir

Merhaba Shiftdelete Halkı. İyi forumlar. Üç aydır uğraştığım bir sorunun çözümü için sizden yarım talep ediyorum. Bilgisayarımın modeli : Dell Inspiron 5537 i5 4200U 1.6GHz / 2.6GHz işletim sistemli AMD Radeon HD8670M ekran kartına sahip bir laptop. Laptop çift ekran kartlı. W10 intelin ekran kartını çalıştırıyor fakat amd nin ekran kartını çalıştırmıyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

1.Not : Driverlerim güncel hepsini elle güncelledim ve sonra da driverboost ile güncelledim.
2.Not : w10 sıfırladım driverler yüklü geldi ama gene ekran kartı gözükmüyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.