Windows 10 21H2 Klasörler Neden Birbirine Uzak Ve Beğendiniz Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Alt tarafı aradaki boşluklar arttı diye kötülemeye gerek yok bence. Sıkışık görünmesinden se böyle daha düz sade rahat duruyor. Eskisine alıştığınız için kötü geliyor olabilir.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Alt tarafı aradaki boşluklar arttı diye kötülemeye gerek yok bence. Sıkışık görünmesinden se böyle daha düz sade rahat duruyor. Eskisine alıştığınız için kötü geliyor olabilir.
Zaten Vista'dan beri öyleydi ama gerçekten şu klasör genişliği tabi dediğiniz gibi iyi gelmedi bana, zaten hemen düzelir o bence bir özellik değildir hiç merak etmeyelim.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bence senden kaynaklı bir sorun var. Bende de 21H1 yüklü; ama klasörler normal duruyor.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Bence senden kaynaklı bir sorun var. Bende de 21H1 yüklü; ama klasörler normal duruyor.
21H2'de böyle sadece hocam, 21H1'de değil, ayrıca çözümü buldum: Dosya Gezgini seçeneklerine girip, Görünüm sekmesine de girip ordan baya aşağıya inip Use compact mode tikini etkinleştirip sorun bu şekilde çözülüyor.

Ekran Görüntüsü (13).png

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Ayrıca şunu söylemek istiyorum hepinize, bu kullandığımız klasik uygulamalar artık Mağaza(UWP) uygulaması olacakmış, örneğin: Paint ve Not Defteri gibi uygulamalar, benim buna vereceğim cevap: Windows 10'u ve uygulamalarını iyice batırdılar.

Reaksiyon puanı
6,424
Ayrıca şunu söylemek istiyorum hepinize, bu kullandığımız klasik uygulamalar artık Mağaza(UWP) uygulaması olacakmış, örneğin: Paint ve Not Defteri gibi uygulamalar, benim buna vereceğim cevap: Windows 10'u ve uygulamalarını iyice batırdılar.
Uwpmi nefret ederim uwp uygulamalarından 1 milyon tane hata çektim bunca zaman. ?

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Arkadaşlar tekrar söyleyeyim size: UWP ile ilgili duygularınızı tamamen belirtin, benim buna karşı duygum, henüz memnun kalmadım, özellikle klasik uygulamaları UWP yapmalarını, peki sizin hala düşünceleriniz var mı?, varsa söyleyin aklınıza gelsin ne varsa.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Bir şey soracağım. Bu UWP ne oluyor? klasik uygulamaları UWP yapma olayını anlamadım :/
Evrensel Windows Platform'u oluyor, ama bizim bildiğimiz genelde bu klasik uygulama dediğiniz şeyler Windows Mağazası uygulaması oluyor, platforumu değişiyor gibi yani dediğimiz gibi.