Windows 10 1-3 saniyede bir takılma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tugba.gul59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba, ben forumda yeniyim. Olası bir hatamda lütfen kusura bakmayın. Arkadaşımın bilgisayarına usb belleğe rufus yazılımı ile windows 10 son sürüm iso dosyasını yazarak format attım. Bilgisayarı 8.1 idi, en son 2016 tarihinde format atılmış kendisi öyle söyledi. Format atmadan önce bilgisayarı 6 dakikada açılıyordu ve çok yavaştı. Temiz kurulumu sıfırdan doğru bir şekilde rehber videolar yardımıyla yaptım. Daha sonra Driver Pack isimli programla sürücüleri kurdum. Uyumsuz sürücüler yüzünden mi takılma sorunu oluyor bilmiyorum. Format sonrası arkadaşımın bilgisayarına AnyDesk programıyla bağlı olduğum için arkadaşım takılma olup olmadığını hatırlamadığını belirtti. Bir de arkadaşım bilgisayarını satın aldığında Windows 10 olarak geldiğini ve diskinin 1TB olduğunu söylemişti. 2016 yılında diski yandığı için sanırım bilgisayarcı resimde belirttiğim diski takmış.
Harddisk Windows 10 kaldırmıyor mu yoksa sürücüler yüzünden mi takılma oluyor? Eğer sürücülerden kaynaklıysa tekrar format mı atmalıyım?
Lütfen yardımcı olur musunuz? Ek olarak tüm görselleri aşağıya bırakıyorum. Ayrıca takılmanın nasıl olduğunu daha iyi anlamanız için arkadaşımın çektiği kısa videoyu da koyuyorum. Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürler <3

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    52.8 KB · Görüntüleme: 124
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    51.6 KB · Görüntüleme: 122
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    53.1 KB · Görüntüleme: 121
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    22.2 KB · Görüntüleme: 123
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    24.9 KB · Görüntüleme: 122
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    53.1 KB · Görüntüleme: 122

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Driver pack'den sonra okumayı bıraktım yeniden format atın ve ekran kartı, chipset haricinde drıverları ellemeyin Windows 10 kendisi bularak indiriyor zaten.

tugba.gul59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Driver pack'den sonra okumayı bıraktım yeniden format atın ve ekran kartı, chipset haricinde drıverları ellemeyin Windows 10 kendisi bularak indiriyor zaten.
Diskin Windows 10'u kaldıramaması gibi bir durum olmuyor yani. Teşekkürler dediğiniz gibi tekrar temiz kurulum yapacağım.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Driver pack Driver Booster Uzak durun bunlardan güncelleştirmeleri denetleye basın o bulup yükler yada manuel olarak kendi sitesinden indirin:)

tugba.gul59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Verdiğiniz tavsiyeyi uyguladım ve işe yaramadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediklerinizi uyguladım fakat işe yaramadı :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm gün bu sorunla uğraştım lütfen yardımcı olacak biri var mı?

Son düzenleme: