Win 7 Win 8 Yükseltme de Key İster mi ?

Bu konuyu okuyanlar

bykocbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese merhabalar arkadaşlar win 7 kullanıyorum bilgisayarımı win 8'e yükseltmek istiyorum ve microsoft'un sayfasında win 8 kurulumunu gördüm şimdi bilgisayar da win 7 kurulu ben win 8 kurulumunu açınca win 7'yi silecek mi yoksa win 7 hala yüklü kalacak mı ? Arkadaşlar pek bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ? Ve son olarak şeyi sorucam ben microsoft'un sayfasından indirdiğim win 8'de kurulumun da key isteyecek mi ? Veya deneme sürümü olur mu ?
Herkese iyi forumlar :)

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,965
Herkese merhabalar arkadaşlar win 7 kullanıyorum bilgisayarımı win 8'e yükseltmek istiyorum ve microsoft'un sayfasında win 8 kurulumunu gördüm şimdi bilgisayar da win 7 kurulu ben win 8 kurulumunu açınca win 7'yi silecek mi yoksa win 7 hala yüklü kalacak mı ? Arkadaşlar pek bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ? Ve son olarak şeyi sorucam ben microsoft'un sayfasından indirdiğim win 8'de kurulumun da key isteyecek mi ? Veya deneme sürümü olur mu ?
Herkese iyi forumlar :)
Yükseltme yapma. Dosyalarını yedekle temiz format at. Hem UEFI destekliyorsa PC 7 kullandığın için %99.9 Legacy olarak kuruludur 7'in.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
563
Windows 8 ve 8.1 kurulumlarında (orijinal ISO dosyasında) key ister ve bunu bir buton yardımıyla atlayamazsınız. Çünkü orada öyle bir buton yok. Fakat bir çözüm var:

Bu video ürün anahtarını girmeden kurulum yapmanızı öğretir. Fakat deneme sürümü olur. :)