Win 10 pro key

Bu konuyu okuyanlar

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ben bu magazanin epttavm magazasindan 2019 da aldim.
Gecen forumdan birine onerdim direk bu siteden aldi 1 2 gun sonra eline ulasti.
Parayi havale ettikten sonra canli destege yazman gerek. Canli destege nezaman nezaman diye darlayabilirsin.
Bu arada laptopun hayirli olsun.

ayhnshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben bu magazanin epttavm magazasindan 2019 da aldim.
Gecen forumdan birine onerdim direk bu siteden aldi 1 2 gun sonra eline ulasti.
Parayi havale ettikten sonra canli destege yazman gerek. Canli destege nezaman nezaman diye darlayabilirsin.
Bu arada laptopun hayirli olsun.
saolasın kardeşim valla canlı destekleri canlı destekten başka herşeye benziyo da darlayabildiğim kadar darlıcam bakalım

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
saolasın kardeşim valla canlı destekleri canlı destekten başka herşeye benziyo da darlayabildiğim kadar darlıcam bakalım
Ne demek. Evet cok iyi bir kurulus mu tartisilir ancak parasini kaptiran gormedim. Baska bir yerden aldiginda da gecikmelerle baska sorunlarla karsilasabilirsin.
Yalniz lisansi yolladiklari mailde windows iso dosyasida yolluyorlar. Djital lisanslarin zararligini savunsamda o isolara guvenmiyorum.
Biraz darlayip kodu alana kadar windowsu kurup deneme surumu olarak kullanmaya devam et para kolay kazanilmiyor ?

ayhnshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dostum deneme sürümü olarak kullanıyorum şuanda sıkınıtı yok :D amacım bi an önce etkinleştireyim önüme bakayım :D

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Dostum deneme sürümü olarak kullanıyorum şuanda sıkınıtı yok :D amacım bi an önce etkinleştireyim önüme bakayım :D
Ne yazık ki sitenin eli biraz ağır ?

Bahsettiğim konuda bu. 7. günde eline ulaşmış arkadaşın ? Tabi o arkadaş canlı desteği darlamamış ilk günler.