Soru Win 10 mu 11 mi daha iyi

Bu konuyu okuyanlar

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,000
Açıyorum, o kadar da araştırma yapıyorum. Başka forumlarda bir sürü konum açtım çözümleri denedim, olmadı. Anakartımla alakalı bir sorun olabilir. (Colorful B450m-hd V14).
Windows 11 ISO dosyasını indirip içindeki bir kaç şeyin değiştirildiği yöntemi denediniz mi?

Mehmet Akif ALICI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Uzatan sensin? 8.1 bile 11 den iyi durumdayken 11 e resmen hizmet eden çalışanlar gibisin. Kötülüğünü kabul edemiyorsun. İşletim sistemi fanboyu da olmazsın ya??
Ben Windows 11'e hizmet etmiyorum.O bana hizmet ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes Windows 11'in daha iyi olduğunu biliyor.

Sadece sen Windows 10 daha iyi diye inkar ediyorsun

Windows 8.1 işletim sistemi olarak saymıyorum bile.

ardayvl

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Uzatan sensin? 8.1 bile 11 den iyi durumdayken 11 e resmen hizmet eden çalışanlar gibisin. Kötülüğünü kabul edemiyorsun. İşletim sistemi fanboyu da olmazsın ya??
Kendi kullandığını en iyi sananlar tilt ediyor beni. Boşverin hocam. Az bir görsel şölen görünce Windows 11i test etmiş, stabilesini kontrol etmiş olduğunu sanıyorlar.

Son düzenleyen moderatör:

Mehmet Akif ALICI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kendi kullandığını en iyi sananlar tilt ediyor beni. Boşverin hocam, boş bir arkadaş. Az bir görsel şölen görünce Windows 11i test etmiş, stabilesini kontrol etmiş olduğunu sanıyorlar.
Kendini anlatanlara cevap vermek istemiyorum

Son düzenleyen moderatör:

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,000
Kendi kullandığını en iyi sananlar tilt ediyor beni. Boşverin hocam, boş bir arkadaş. Az bir görsel şölen görünce Windows 11i test etmiş, stabilesini kontrol etmiş olduğunu sanıyorlar.
Yeterli RAM'e sahip ve SSD kullanan birisi için Windows 11 en iyisidir. Kararlı sürümde yayınlandı, kullanmamak için herhangi bir sebep yok.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Yeterli RAM'e sahip ve SSD kullanan birisi için Windows 11 en iyisidir. Kararlı sürümde yayınlandı, kullanmamak için herhangi bir sebep yok.
Nasıl kullanmamak için bir sebep yok?
İnsanların tercih hakkı yok mu, keyif için diğer işletim sistemlerini kullanamazlar mı, bu bir sebep olamaz mı?
Ne 11,miş be arkadaş, bu ne aşkmış yaa?

İşlerine gelmeyince Alakasız İleti diye mesaj silmek kolay çünkü 11 güzellemesi yapmadım. tebrik ediyorum silen kişiyi.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,000
Nasıl kullanmamak için bir sebep yok?
İnsanların tercih hakkı yok mu, keyif için diğer işletim sistemlerini kullanamazlar mı, bu bir sebep olamaz mı?
Ne 11,miş be arkadaş, bu ne aşkmış yaa?

İşlerine gelmeyince Alakasız İleti diye mesaj silmek kolay çünkü 11 güzellemesi yapmadım. tebrik ediyorum silen kişiyi.
Ne tercihi hocam? Tercih eden istediğini kullanabilir ama şu an yeterli sisteme sahip kişiler için en iyi işletim sistemi Windows 11'dir. İsteyen 10'u tercih eder isteyen Linux kullanır.

En optimizasyonlu sürüm 11'dir. Tercih meselesi ayrı bir şey.

Reaksiyon puanı
8,023
16GB Ram ve Nvme SSD ile kullanıyorum, donanımım üst düzey sayılabilir. Ona rağmen çok fazla arayüz sorunu ve performans sorunu yaşıyorum. En basitinden Windows 8.1 ve 10'da masaüstü 5 6 saniyede gelirken Windows 11'de 30 saniyeleri buluyor. Kullandığın şey en iyisi sanmaya devam et ama sen :)
Ne tercihi hocam? Tercih eden istediğini kullanabilir ama şu an yeterli sisteme sahip kişiler için en iyi işletim sistemi Windows 11'dir. İsteyen 10'u tercih eder isteyen Linux kullanır.

En optimizasyonlu sürüm 11'dir. Tercih meselesi ayrı bir şey.
Halen daha ne diyor ya. Dimi 10700F ve GTX1070 yetersiz Windows 11 için o yüzden kasıyor o zaman bilgisayarım. Çünkü en optimize sürüm 11'miş :D :D :D
Kendi kullandığını en iyi sananlar tilt ediyor beni. Boşverin hocam. Az bir görsel şölen görünce Windows 11i test etmiş, stabilesini kontrol etmiş olduğunu sanıyorlar.
Kesinlikle hocam. Adamın attığı tabloya bak 1. sınıfa gidenler bile güler o tablo ne alaka diye ama arkadaş diretiyor. Windows 11 kullandığı için laf söyletmiyor hisse falan aldı herhalde :D
Ben Windows 11'e hizmet etmiyorum.O bana hizmet ediyor.
Yorumlarına bak. Resmen Windows 11 savunmak için nasıl çabalıyorsun :D
Herkes Windows 11'in daha iyi olduğunu biliyor.
Sen herkessin sanırım bravo.
Sadece sen Windows 10 daha iyi diye inkar ediyorsun

Windows 8.1 işletim sistemi olarak saymıyorum bile.
Ben Windows 10 daha iyi demiyorum. Daha iyi sürümler var diyorum. Stabilite olarak 8.1 ve 10 çok daha iyi. Bunu az çok bilgisayardan anlayan herkes bilir. 8.1'in hızı ve sadeliği ise hiçbir zaman gelmeyecek bir daha Windowsa. Kullanamadığınız şeylere çamur atmanızı geçtim kullandıklarınızı en iyisi sanmanız trajik bir durum.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,000
16GB Ram ve Nvme SSD ile kullanıyorum, donanımım üst düzey sayılabilir. Ona rağmen çok fazla arayüz sorunu ve performans sorunu yaşıyorum. En basitinden Windows 8.1 ve 10'da masaüstü 5 6 saniyede gelirken Windows 11'de 30 saniyeleri buluyor. Kullandığın şey en iyisi sanmaya devam et ama sen :)

Halen daha ne diyor ya. Dimi 10700F ve GTX1070 yetersiz Windows 11 için o yüzden kasıyor o zaman bilgisayarım. Çünkü en optimize sürüm 11'miş :D :D :D

Kesinlikle hocam. Adamın attığı tabloya bak 1. sınıfa gidenler bile güler o tablo ne alaka diye ama arkadaş diretiyor. Windows 11 kullandığı için laf söyletmiyor hisse falan aldı herhalde :D

Yorumlarına bak. Resmen Windows 11 savunmak için nasıl çabalıyorsun :D

Sen herkessin sanırım bravo.

Ben Windows 10 daha iyi demiyorum. Daha iyi sürümler var diyorum. Stabilite olarak 8.1 ve 10 çok daha iyi. Bunu az çok bilgisayardan anlayan herkes bilir. 8.1'in hızı ve sadeliği ise hiçbir zaman gelmeyecek bir daha Windowsa. Kullanamadığınız şeylere çamur atmanızı geçtim kullandıklarınızı en iyisi sanmanız trajik bir durum.
Hocam konuyu uzatmanın bir anlamı yok. Onlarca yayıncı , teknoloji uzmanı (Recep Baltaş vs.) veya yeterli bilgiye sahip herhangi bir kullanıcı. Ben "işletim sistemi" fanboyu değilim. Ayrıca 1080 Ti 9990K 970 Evo Plus' lu sistemde kullanıyorum hiç bir hata almadım, gayet optimize çalışıyor . Üstteki arkadaşlar çok abartmış.

Reaksiyon puanı
8,023
Hocam konuyu uzatmanın bir anlamı yok. Onlarca yayıncı , teknoloji uzmanı (Recep Baltaş vs.) veya yeterli bilgiye sahip herhangi bir kullanıcı. Ben "işletim sistemi" fanboyu değilim. Ayrıca 1080 Ti 9990K 970 Evo Plus' lu sistemde kullanıyorum hiç bir hata almadım, gayet optimize çalışıyor . Üstteki arkadaşlar çok abartmış.
Recep Baltaş elbette bilgili birisi lakin forumlarında neredeyse bilgisayarımdan duman çıktı diyene son sürüm Windows kurun düzelir diyecek kıvamdalar. Her şeyin en günceli iyidir diyorlar. Evet güncellik iyidir ama Microsoft ürünlerini çıkar çıkmaz kullanmak saçmalık.

Üstteki arkadaş evet aşırı abartmış ama sizin de en optimize işletim sistemi söyleminiz çok iddialı.

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Mutlaka en güncel Windows 11 kullanın, sakın eski sürüm 11 kullanmayın, hatta buyrun en yeni, en güncel Windows 11.
Windows 11 Build 25182, hemen kurun ve güncel kalın!