Wikileaks.org Erişime Kapatıldı

Bu konuyu okuyanlar

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
gariban edebiyatı için gereken malzemelerden biriside buydu. güzelce tanıtıldı şimdi de "yasaklı, engelli, ezilen" konumuna getiriliyor. bari assange yerine sevimli bebek yüzlü birini seçselerdi adam ürkünç

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Gariban edebiyatı bizim ülkemizde belirli kesimler tarafından da çok kullanılıyor neyse :)

Başka bir şekilde açılır tekrar açılır

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
EveryDNS.net e geçmiş olsun.Çünkü hackerlar artık sizin gelmişinizi geçmişinizi öpecek :D

Wikileaks destekleyen bir çok hacker var zaten iş arıyorlardır.Şimdi onlarla uğraşırlar...

Reaksiyon puanı
66
wikileaks ın kurucusu olan Assange, "can güvenliğim tehlikede eğer bana bir şey olursa elimizdeki çok önemli bilgileri yayınlarız" demiş:p

timur27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu siteye girdim yani şu wikileaks sitesine girdim sonra ne oldolysa birdenbire wikileaks beni kendi tiwitir sayfasına yönlendirdi

Reaksiyon puanı
188
Tüm arşivi dağıttılar sağa sola zaten. Kapansa da nette bir şekilde o belgeler dolaşacak :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Amerikan diplomatlarının belgelerinin yayınlamasından birkaç saat sonra aynı belgeleri habertürk kendi sitelerinden de ulaşılabileceğini söylemişti. Kaldırmadıysalar halen oradadır. Ayrıca yayınlanan ilk belgeler 250bin. Toplam belge sayısı ise 3milyon. Faha yayınlanacak çok belge var.