WhatsApp'tan Windows Phone'a Veda!

Bu konuyu okuyanlar

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
WhatsApp'tan Windows Phone'a Veda!

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp Windows Phone uygulama mağazasından kaldırıldı. Yaşanan gelişmenin nedeni hakkında WhatsApp'tan son dakika açıklaması geldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Windows phone aldığım güne lanet olsun resmen paramızla rezil oluyoruz =/
Şimdi satmaya kalksam parada etmiyor cihaz offff offfff

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yanlış başlık kullanmayın lütfen. Sadece güncelleme öncesinde Whatsapp Beta programında (geliştiriciler için) bir geliştirici sorun bulduğu için şimdilik yayında değil Whatsapp. Programcı 15 dolar ödül kazandı problemi bulduğu için. O yüzden bir sürelik aktif olarak indirilemiyor fakat geldiği zaman güncellemeyi alarak gelecek.

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
[h=2]WhatsApp'tan Windows Phone'a Veda![/h]
Kısa süreli Veda yazsanız daha uygun olurdu!

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved-Images_whatsapp-beta_story.jpg

balaban6162

Asistan
Reaksiyon puanı
0
WP nin daha çok yolu var çooook, yüzlerce tl veripte atari gibi telefon kullanmak pekte mantıklı değil. Stabil çalışıyormuş, androidin o şekildeki versiyonuda stabildir.
Geçmişte de söyledim şimdide söylüyorum WP tamamen cimriliktik. WP sistemsel olarak android ten daha az sistem istediği için nokia androide yanaşmadı.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Teknik bir hatadan dolayı kaldırılmış bildiğim kadarıyla geri gelecek yani

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Başlıktan bile ne kadar taraflı haber yaptığınız ortada uygulama 1-2 gün içerisinde eksiksiz bir şekilde mağazaya gelecek

Gopluumit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sattım kurtuldum şu platformdan Nexus ile nefes aldım çok şükür.. Hala saçmalıyorlar 1.5yıl boşa kullandık 920 yi

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hiç kimse size wp alın demedi. İsteyerek aldınız ve beğenmediyseniz etrafınızdakilerin beğenmeyeceği anlamına gelmez. Ayrıca orada bir ziyaretçi arkadaş wpyi androidin ilk sürümlerine benzetmiş. Göster bakalım android'in ilk sürümüyle wp8.0ı karşılaştır. Gör kendin aradaki farkı. Evet bazen problemler çıkabilir. Android kullanan kişilerin kasmayan bir platform görmesi yüzünden böyle olması gerekmiyor. Birde wp de 0 kasma diye bir şey yok zaten arada programların açılmasında küçük sorunlar oluşabiliyor ama en azından samsunga para vermiyoruz. Rehberi açarken zorluk çekmiyoruz.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Kim dediyse o arkadaşı tebrik ederim. Çok da doğru söylemiş. Bildirim paneli daha yeni gelecekmiş. haha :)
Wp8in çıkış tarihi nerde androidin ilk çıkış tarihi nerde. Başbakanın benzetmesi gibi oldu. Arkadaş zaten akıcılık performans bilmem ne anlamında demiyor, özellik özelleştirilebilirlik bakımından diyor androidin ilk sürümü gibi diye. Ayrıca benim telefon kasmıyor hayret bana özel android geliştirmişler o zaman. Bi çıkın şu samsung kafasından diyoruz daha anlatamadık.

emirgorur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başlığa bak ya :D Bende tamamen silindi sandım. Siz yenisiniz galiba.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sanki sonsuza kadar silindi bu ne ya...

Son mesajlar