Whatsapp vs Telegram karşılaştırma videomuz

Bu konuyu okuyanlar

GökayBAYRAK

Asistan
Reaksiyon puanı
125
Abla şirkete geldim Hakkı abi ile editörlük başvurusu hakkında konuşmak için süper bir çalışma var. Hakkı abi çekim yaptı geldi 10dk konuştuk çekime gitti gerçekten en iyisi olmayı hak ediyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklıma bir şey takıldı Hakkı abi 2 tane kendi makalemi, yönettiğim sosyal medya hesaplarını istedi. Devam eden süreçte beni ne bekliyor genel olarak süreç aynı şekilde işlediği için sormak istedim.
Eklemeyi unuttum şirket çok doluymuş herhalde Umut abi yer ayarlayabilirse gelme ihtimalim de varmış. Kafam karıştı hem alınmış gibi hem de alınmamış gibi hissediyorum :D

Son düzenleme:

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
Abla şirkete geldim Hakkı abi ile editörlük başvurusu hakkında konuşmak için süper bir çalışma var. Hakkı abi çekim yaptı geldi 10dk konuştuk çekime gitti gerçekten en iyisi olmayı hak ediyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklıma bir şey takıldı Hakkı abi 2 tane kendi makalemi, yönettiğim sosyal medya hesaplarını istedi. Devam eden süreçte beni ne bekliyor genel olarak süreç aynı şekilde işlediği için sormak istedim.
Eklemeyi unuttum şirket çok doluymuş herhalde Umut abi yer ayarlayabilirse gelme ihtimalim de varmış. Kafam karıştı hem alınmış gibi hem de alınmamış gibi hissediyorum
:D

yanlış yere yazdın heral de

Son mesajlar