WhatsApp Ücretli Sisteme Geçiyor.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Evet arkadaşlar WhatsApp artık kullanıcılarından ücret alacak. Bunun için süreyi bir yıl daha uzatarak 17 Ekim 2014 yaptı. Yalnız 1 yıl daha promosyon vermesi beni şaşırttı, tarihte yanlışlık olabilir. Yada bende uzun süredir yüklü olduğu için böyle demiş olabilir.
j66h.jpg
Ü
Fiyatlar ise oldukça makul. Operatörlerin aylık SMS fiyatları ile kıyasladığımızda gerçek anlamda bedavaya geliyor. Yalnız ödeme sistemi tek tip. Sadece kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor. Buda bazı kullanıcılar için sorun anlamına geliyor. WhatsApp'a Mail yollayarak durumu anlattım. Kredi kartına alternatif yöntemler getirmelerini dile getirdim. Örneğin SMS yoluyla ücreti tahsis edebilirler. Umarım önerimin faydası olur.
r1lm.jpg

husem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu yeni üyeler için geçerlidir eski üyelerin ödeme bilgilerinde ömür boyu yazmaktadır.

Spy.94

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İyi de whatsapp zaten ücretliydi. Sadece ilk yüklemede 1-2 yıl ücretsiz kullanım veriyordu, sonraki yıllar için yıllık ücret alacaktı. Yani bir değişiklik yok ücret politikasında.

v2beta

Asistan
Reaksiyon puanı
0
chaton tüm samsung ve ios,windows8,blackberry cihazlarında calıstıgı icin iyi bir alternatif, viber,line,text me,hangouts u da unutmayalım. whatsapp üyelik ücretini google cüzdan üzerinden yapıyor, google cüzdana da kredi kartı bilgilerinizi verirseniz ve eğer silmezseniz, google ücretli uygulamaların paralarını bu kredi kartından cekiyor. gecen gün arkadasın basına geldi, internette ise kredi kartı fatura şoku gibi haberler hep bu yüzden kaynaklanıyor. google cüzdan,apple ve microsoft ödeme yaptıgınız kredi kartını sisteme kaydediyor. bilginiz olsun.

Jaguar66

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yeni kullanıcılar için geçerli. Numara değişimi olursa da whatsapp ayarlar kısmından diğer numaraya whatsapp yönlendirilebilir.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kötü haber ama bir yıl daha var bide smse göre avantajlı diyonda internetide say

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bana gelmedi bir yıl. Aralıkta bitiyor sözleşmem. :D

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
zaten 3 aydan 3 aya belli bi para çekiyordu , ben 5 senelik alıcam kafam rahat :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
PHP:
eskiden bedavayken almıştım ios ta. ama android kullanıcıları para verecek sanırım :)))

Nugets

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla pek para verilebilecek bir yazılım değil. Ama tüm çevrem kullandığı için yıllık 0.99$'a alırım.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
pintiliğin manası yok yıllık 1$ dan fazla eder bu uygulama.alinde yüzliralar verdiğimiz cihaza 2tl lik uygulama yükliyemiceksek zaten kullanmayalım o telefonu

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Çok önemli bir para değil, satınaldım ben. Bir yerlerden kredi kartı bulursam bir kaç uygulama daha satınalmayı düşünüyorum. :)
İşime yarıyorsa ve ücreti de uygunsa neden korsan olarak kullanayım? :)

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben zaten bu uygulamaya ısınmamıştım :) O yüzden benim açımdan sorun yok :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kredi kartından yaptım bu işlemi ama kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tam bitmeye yakın hesabınızı kapatın sonra geri açın olsun bitsin :) tekrar 1 yıl ücretsiz