WhatsApp mı? Telegram mı?

Hangisi?

• WhatsApp

• Telegram

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Zaur_

Rektör
17 Kasım 2017
14,178
5
23,307
4,958
Herkes Whatsapp kullandığından iletişim alanı geniş ondan kullanırım.
Genelde resim video filan yollamak için çok uygun ondan işime yarıyor.

Telegramı kullanmıştım çok güzel arayüzü ve özellikleriyle Wp uygulamasına taş çıkaran bir yapı.
Ama millet pek kullanamayınca albenisi kalmıyor. İşim gereği Whatsapp derim.

Dilara Kaya

Profesör
12 Mart 2020
2,920
3,756
293
24
Herkes Whatsapp kullandığından iletişim alanı geniş ondan kullanırım.
Genelde resim video filan yollamak için çok uygun ondan işime yarıyor.

Telegramı kullanmıştım çok güzel arayüzü ve özellikleriyle Wp uygulamasına taş çıkaran bir yapı.
Ama millet pek kullanamayınca albenisi kalmıyor. İşim gereği Whatsapp derim.
Evet işte sadece herkes WhatsApp kullandığı için seçtim ben de

USTA DELETE

Asistan
16 Şubat 2018
274
114
43
Bu soru Instagram ve yaay hangisini seçersiniz sorusu gibi biraz. Ben olsam en yaygın olanını seçerim= WhatsApp

CoffeX

Doçent
2 Temmuz 2020
558
518
93
Discord.
WP'yi akrabalarla felan kullanıyorum. Arkadaşlarımla Discord. Müzik felan dinliyorum, oyun oynuyorum botlarla. Çok iyi bir uygulama.

AlperShal

Profesör
14 Ekim 2018
2,724
2,553
293
Kişisel konuşma için WhatsApp çünkü uçtan uca şifreleme teknolojisi çok iyi bir şey. Telegram ise haber kanalları için ancak WP daha baskın benim için.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
27 Ekim 2019
773
722
93
20
WhatsApp'ı mesajlaşma için kullanıyorum. Telegram'ı ise Xiaomi ile ilgili grupları takip için kullanıyorum. Telegramda kötü bir özellik var, rehberden birisi telegram açınca bildirim geliyor. Malum Telegram uygunsuz içeriklerin paylaşılması ile anılır olduğu için yanlış anlaşılıyor. Sözüm mizah sayfalarına ... kişisinin ifşası için bio'daki telegram grubuna gelebilirsiniz gibi. Yazdım ama inşallah ban sebebi değildir.

Dilara Kaya

Profesör
12 Mart 2020
2,920
3,756
293
24
WhatsApp'ı mesajlaşma için kullanıyorum. Telegram'ı ise Xiaomi ile ilgili grupları takip için kullanıyorum. Telegramda kötü bir özellik var, rehberden birisi telegram açınca bildirim geliyor. Malum Telegram uygunsuz içeriklerin paylaşılması ile anılır olduğu için yanlış anlaşılıyor. Sözüm mizah sayfalarına ... kişisinin ifşası için bio'daki telegram grubuna gelebilirsiniz gibi. Yazdım ama inşallah ban sebebi değildir.
o olaylar hala var mı ya çok yazık ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...