WhatsApp kullananlar tehlikede!

Bu konuyu okuyanlar

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hattı kapatırken uygulamayı kaldırırım olur biter.
çok da fifidinyo yani :)

ksfno1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bunu biliyorum hatta bir arkadaşım o şekilde kullanıyor whatsapp numarası başka telefonda kullandığı numara başka :)

Nasıl yani? Şimdi ben mevcut Whatsapp hesabımı kapatıp 0531 xxx xx xx numaralı SIM kartın takılı olduğu telefonda diğer numaram olan 0554 xxx xx xx ile Whatsapp kullanabiliyor muyum?

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Nasıl yani? Şimdi ben mevcut Whatsapp hesabımı kapatıp 0531 xxx xx xx numaralı SIM kartın takılı olduğu telefonda diğer numaram olan 0554 xxx xx xx ile Whatsapp kullanabiliyor muyum?
tamam olarak şöyle daha önce telefonunda başka numara kullanıyormuş onunla whatsapp'tan hesap açmış kullanmış sonra o numarasını iptal etmiş yeni hat almış onu takmış telefona ama yeniden hesap açmamış eski numaranın hesabıyla kullanıma devam ediyordu. Anladın mı ?

ksfno1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
daha önce telefonunda başka numara kullanıyormuş onunla whatsapp'tan hesap açmış kullanmış sonra o numarasını iptal etmiş yeni hat almış onu takmış telefona ama yeniden hesap açmamış eski numaranın hesabıyla kullanıma devam ediyordu. Anladın mı ?

Anladım :thumbup: Öyleyse ben de dediğimi rahatlıkla yapabilirim :wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
günlük sürekli kullanıldığında ne kadar megabyt yiyor. benim aylık internet paketini 1 gb almam yeterlimidir.

TeKNoYDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadasımla merhaba merhaba yazdığımı ne yapacak baskası. öğrense ne olacak :)

paduwan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende kullaniyorum ama tüm arkadaslar kullaniyor o sebeple zaten herkes bu sebeple kullaniyordur gerci :D . Yoksa normal sms saniyesinde giderken whatsappda laga takiliyor 10 dakika sürüyor bazi mesajlarin gitmesi.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
varsın whatsapttan gelsin zarar diğer mesajlaşma yazılımları whatsappın 10 katı daha fazla açıkları var

darß3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok fazla bir tehlikesi yok. Asıl tehlike internet internet internet.

girayuzun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten önemli bir konu whatsapp değilde yüz yüze konuşulur . ama tabi yinede dikkat etmek lazım, face den konuşmaları takip edilen kişiler var

SeRWeD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
whatsapp facebook vs. kullanın sakınca yok bizler kimiz ki takip edilelim sıkıntı yok tek önemli olan telinizi satmayın satarken hesabınızı silmeniz sorunu cözüyor teller direk çöpe alın verin ekonemiyi güçlendirin :) 2. el tele hayır

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
İnsanların cebine cep telefonu girdiğini gün o tehlike var oldu ve varlığını evrim geçirerek sürdürmeye devam ediyor. İnsanlar paylaşmak, devlet ajansları da bu bilgilere sahip olmak istiyor. Alan memnun satan memnun...

Herhangi bir bireyden tutun, bir ailenin şeceresini dahi çıkarabilmek mümkün. Onca özel bilgilerini nasıl oluyor da bu kadar düşüncesizce paylaşıyorlar, akıl alır gibi değil. Tabi herkesin kendi kararıdır orası ayrı, fakat hiç tavsiye etmiyorum.

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bence suyun icinde de civa var.
yahu kendimizi ne kadar önemli görüyoruz.
kim ne yapsin siradan insanin telini sms ini,
bunlar hep reklam.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bence suyun icinde de civa var.
yahu kendimizi ne kadar önemli görüyoruz.
kim ne yapsin siradan insanin telini sms ini,
bunlar hep reklam.

krmzgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece WhatsApp'da değil birçok yazılımda bunun gibi açıklar mevcut. Böyle açıklarla karşılaştıkça insanların birbirlerini bilgilendirmesi şart.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Geçenlerde bi müşterim geldi android bir uygulama yüklemiş kime ait olduğunu bilmediği bir numarayı arıyor ve o program kimlerin rehberinde ne olarak kayıtlı ise hemen buluyor inanmadım kendi numaramı arattırdım birisi benim numaramı rehberine hidayet olarak kaydetmiş şaşırdım kaldım. Bence bu whatsapp türü programlara güven olmaz gizlilik diye bişey kalmıyac

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Geçenlerde bi müşterim geldi android bir uygulama yüklemiş kime ait olduğunu bilmediği bir numarayı arıyor ve o program kimlerin rehberinde ne olarak kayıtlı ise hemen buluyor inanmadım kendi numaramı arattırdım birisi benim numaramı rehberine hidayet olarak kaydetmiş şaşırdım kaldım. Bence bu whatsapp türü programlara güven olmaz gizlilik diye bişey kalmıyac

Ben de kullanıyorum onu. Programın adı CIA

unchange

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CIA programın adı birilerinin listesinde nasıl kayıtlıysan öyle buluyor seni :D

ama neye göre kime göre o konu belli değil sanırım.

RatBabe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam kullanmayı düşünürken olacak işe bakarmısın :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Uygulamayı yükleyince tüm rehberinizi arşivine alıyor. Böyle böyle içeriği büyüyor. Sizin çevrenizden ne kadar çok kişi bu uygulamayı kullanıyorsa rehberinizde kayıtlı olmayan numaraların isminin çıkması o kadar yüksek olasılıkta oluyor.

Tavsiye etmem.

Xaretius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben CIA'den görevlendirildim. Avatarımdan da anlayabilirsiniz. Hepinizi Whatsapp'tan izliyoruz, ona göre. Nuri, sende herkese çıplak fotoğraflarını gönderme, tüm teşkilat kırmızı kalpli yeşil donunu konuşuyor. İyi günler. :thumbup1:

hesapnocom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kural diğer programlar içinde geçerli sadece whatsapp değil. Telefon format'lanmadan satılmaması gerekmektedir.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Arkadaşlar ben CIA'den görevlendirildim. Avatarımdan da anlayabilirsiniz. Hepinizi Whatsapp'tan izliyoruz, ona göre. Nuri, sende herkese çıplak fotoğraflarını gönderme, tüm teşkilat kırmızı kalpli yeşil donunu konuşuyor. İyi günler. :thumbup1:
HAHAHAHA çok güldüm buna :)

bizlerden ancak bunu öğrenebilirler :D