Whatsapp kalıcı msj silmek için ne yapmalıyım

Fb53ali

Öğrenci
9 Mayıs 2020
8
10
0
Biraz araştırdım, burdan daha net öğrenirim diye soruyorum...herkes geri getirme diyor da,ben kalıcı silmek istiyorum...yapmam gerekenler nelerdir acaba

Fb53ali

Öğrenci
9 Mayıs 2020
8
10
0
Kalıcı, hani geri getirme diyorlar, ben geri gelsin istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sohbeti temizle bölümünden tamamen temizleniyor diye biliyorum.
Bu değil galiba

Sohbeti temizle bölümünden tamamen temizleniyor diye biliyorum.
Whatsaap klasöründeki datayı siliyorsun galiba

Fb53ali

Öğrenci
9 Mayıs 2020
8
10
0
a

ben demek istediğiniz olayı anlayamadım tam hala :(
Mesajı silmek sadece yeterli değil,demiyorlar mı forumlarda mesaklsrı geri getirme diye...ben msjlar geri gelsin istemiyorum,kalıcı olarak silinsin istiyorum,istesende geri getiremesin birileri

_MusTy_

Profesör
31 Ağustos 2019
1,976
1,310
293
19
Mesajı silmek sadece yeterli değil,demiyorlar mı forumlarda mesaklsrı geri getirme diye...ben msjlar geri gelsin istemiyorum,kalıcı olarak silinsin istiyorum,istesende geri getiremesin birileri
mesajları tek tek basılı tutun herkesten sil diyin daha göremezler :)

Fb53ali

Öğrenci
9 Mayıs 2020
8
10
0
Whstsapp klasöründeki datayı sildim,driwe daki yedeği de sildim,çöpü de sildim,bunları yaptım, başka birşey var mı acaba,eksik birseyim

Abdullah Alkan

Doçent
8 Nisan 2012
620
417
63
Whstsapp klasöründeki datayı sildim,driwe daki yedeği de sildim,çöpü de sildim,bunları yaptım, başka birşey var mı acaba,eksik birseyim
Şuan öyle bir izlenim veriyorsunuz ki, sanki birileriyle konuşuyorsunuz ve sevdiğiniz birinin bu mesajları görmemesi için çabalıyorsunuz gibi hissediyorum nedensee

denizzined

Asistan
9 Nisan 2020
198
142
43
43
Neden bu kadar isteklisin sakıncalı bir durum mu var yoksa :D heryerden sil ama bulmak isteyen ne yapar eder yine bulur kullandığım flash diski kaç biçimlendirdim program var ne yaparsan yap geri getiriyor, çok umutlanma bir daha geri getirilmez diye.

Fb53ali

Öğrenci
9 Mayıs 2020
8
10
0
Neden bu kadar isteklisin sakıncalı bir durum mu var yoksa :D heryerden sil ama bulmak isteyen ne yapar eder yine bulur kullandığım flash diski kaç biçimlendirdim program var ne yaparsan yap geri getiriyor, çok umutlanma bir daha geri getirilmez diye.
O kadar uzayacağını sanmam,yani inşallah ???

Umarım yakalanmazsınız, aman aman aramızda dikkat edin :D
Aramızda kesin ???