WhatsApp, Bu Kez Virüs Olayı İle Gündemde

• Konuyu başlatan SDN Anonim 608469
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
WhatsApp, üzerinden Huawei, mobil uygulaması adın altında gönderilen bir virüs gündem'de. Başta mesaj yoluyla yayılıyor sonra bildirimleri ve ana ekrandaki hızlı cevap verme özelliğini etkiliyor.

İndirme isteğinde bulunan bu virüs kullanıcı indirecek olursa cihazına bulaşıyor. Dikkat etmekte fayda var bana da gönderilmişti.

TrugeDrop

Doçent
Reaksiyon puanı
288
WhatsApp, üzerinden Huawei, mobil uygulaması adın altında gönderilen bir virüs gündem'de. Başta mesaj yoluyla yayılıyor sonra bildirimleri ve ana ekrandaki hızlı cevap verme özelliğini etkiliyor.

İndirme isteğinde bulunan bu virüs kullanıcı indirecek olursa cihazına bulaşıyor. Dikkat etmekte fayda var bana'da gönderilmişti.

Bilgi için teşekkürler

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bizi virüslerle cebelleştirmekten kurtardığınız bilgilendirme için teşekkürler.

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Bilgilendirme için teşekkürler ama tweet loading olarak gözüküyor bende mi bir sıkıntı var tıklarsam görebiliyorum sadece

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tıklayınca oto iniyo zaten
Video da link e tıklayınca sayfaya yönlendiriyor. Direk indirmiyor ki. Download a basarsan iniyor galiba o yüzden sordum. Evde WhatsApp kullanan aile üyeleri varda tıklar filan tedbir alalım diye iyice öğreneyim dedim.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Haha iş birliği yaptıklarını düşünsene :D
Virüsler çok tehlikeli olabiliyor ya ondan korkuyorum işlemci önbelliğine veya bios a yazılan virüs bile var. Hadi bios virüsü kolay pili çıkar tak geçiyorda bu virüs daha yeni acaba mesaj mı yolluyor sadece başka birşeyler daha çıkar mı hakkında acaba.

Son mesajlar