Whatsapp başlatilamiyor !!!

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
İphonededa ayni sorun varmis. baslatiliyor yerine favoriler guncelleniyor varmis guncellenemeyince konusamiyosunmus falan.guncellenememis. arkadasimin yalancisiyim.

dready112

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında sorunun nedeni kartvizitler :) kartvizitleri silip kurduğumda başlatılıyor ekranını geçebiliyo :) ama kartvizitleri geri yükleyince ne yenileyebiliyo ne başka bi şey.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende saat 16:00 dan bu yana whatsapp sorunu devam ediyor ve henuz duzeltilmiş değil. bugun duzeleceğini de pek sanmıyorum :(

dready112

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
twitter'dan yazdığına göre sistemi temizlemişler galiba telefonu yeniden başlatıp deneyin diyor :)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
duzeldi mi :O deneyen var mi

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ne panik yapmışsınız arkadaş ya ..:)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
bende hala baslatilamiyorda bekliyor baslamiyor :((

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
ben android kullaniyorum ://

S

SDN Okuru

SDN Okuru
androidlerle ilgili bi sorun olsa gerek aynı sorunu şu an yaşıyorum s3te

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı sorun var sadece bende var sanıyordum buradaki isyanı duyunca azda olsa rahatladım hala deniyorum saatlerdir hala olmadı ama whatsapp kullanan arkadaşlarım hala var

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bende düzeldi arkadaşlar. Mecburen flood yapıyorum :/ vatsaptan kaynaklıymış düzeldi .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı sorun bende de var.. hala düzelmedi.. saatlerdir format atıyorum.. düzelmiyordu.. şimdi burayı görünce rahatladım.. hala açılmıyor ama kurulum aşamasında..

tegenek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aynı sorunu yaşıyorum şu an. Nasıl düzellitiğinizi açıklarmısınız arkadaşlar ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum rootsuz olmasına rağmen aynı hata, genel problem olduğunu düşünüyorum.

beylerbeyli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sorun tamamen Whatsapp serverlerinden kaynakli oldugu düsünüyorum , suan icin düzeldi... dilerim sizdede düzelmistir..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmuyor olmuyor, gece çalışmıyor diye sildim.. yeniden yükledim, arkadaşın dediği gibi bağlantısı hatası veriyor kapa aç yaptım olmuyor mesajları yedekliyor ama açmıyor delireceğim

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Sürümden kaynaklı sorun olabiliyor, Benimde blackte başıma gelmiş hatta kaç defa konu açmıştım.. Cm modlarda işe yaramıyordu.. Sonrasında arkadaşların dediği gibi tüm cash leri sildim ve sorun çözüldü... Senin sürümden kaynaklı sorunda olabilir.. Whatsapp 'ı güncellemeyi dene birde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 dakika önceye kadar sorun bendede vardı ancak defalarca tekrar deneme sonucunda başarıyla yüklendi.

*BURAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birşey sorucaktım.bende kayıtlı olan bir numara var ama ben karşı tarafın rehberinde kayıtlı değilim ben onu whatsapp da görüyorum peki karşı tarafda beni görür mü ?????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar ben de whatsapp ımı açamıyorum. şöyle ki bana "telefonunuzun tarihi ve saati yanlış. your phone date is 15 jan 2013." diye uyarı geliyor. saati tarihi değiştiriyorum aslında doğru ama, yine de olmuyor. illa da yanlış diyor başlatamıyorum :(( telefonumu yeni aldım sony xperia sola. yardımcı olur musunuz hiç anlamam bu konulardan :(((

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birşey sorucaktım.bende kayıtlı olan bir numara var ama ben karşı tarafın rehberinde kayıtlı değilim ben onu whatsapp da görüyorum peki karşı tarafda beni görür mü ?????

Karsi tarafin rehberinde kayitli degilsen sohbette gozukmezsin . Ancak sen ona mesaj gonterdiginde gorebilir .

ya arkadaşlar ben de whatsapp ımı açamıyorum. şöyle ki bana "telefonunuzun tarihi ve saati yanlış. your phone date is 15 jan 2013." diye uyarı geliyor. saati tarihi değiştiriyorum aslında doğru ama, yine de olmuyor. illa da yanlış diyor başlatamıyorum :(( telefonumu yeni aldım sony xperia sola. yardımcı olur musunuz hiç anlamam bu konulardan :(((

Whatsapp yuklemelerinde genellikle sorunlar cikariyor . Bu telefondan kaynaklanan bir sorun degil .. Tekrar denemkten baska bir cozumu yok ne yazikki ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Benim Telefonum Turkcell T10 WhatsApp Var Ama Bağlantı Sorunu Veriyor Wifi Açıyorum int bağlanıyorum ama yine sorun veriyor yardım edinn ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende indiriyorum whatsapp ı fakat numaramı doğrulamıyor. daha önce vardı silip tekrar yükledim ama olmuyor bir türlü...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam acil yardım telefon turkcellt10 whtspp giriyor ama telefonun tarihini ayarlayın diyor. ama dogru zaman da tarih de.