WhatsApp alternatifleri

Bu konuyu okuyanlar

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544

Bunun ile alakalı çok fazla konu açıldı, acaba ne kullansam diye, şuan için kullanabileceğiniz Facebook un sahip olmadığı mesajlaşma uygulamaları bunlardı, eğer ben birini tercih edecek olsam "Signal" i seçerdim.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Peki bunların gizlilik metinlerini detaylıca gözden geçirdiniz mi? Facebook ile değil de belki de farklı firmalarla paylaşıyor bunlar da verilerimizi. Madem tepkiniz böyle, hareketleriniz de ona göre olsun. Konuyla ilgili yazım: Whatsapp'ı kullanmamayı düşünenler

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Peki bunların gizlilik metinlerini detaylıca gözden geçirdiniz mi? Facebook ile değil de belki de farklı firmalarla paylaşıyor bunlar da verilerimizi. Madem tepkiniz böyle, hareketleriniz de ona göre olsun. Konuyla ilgili yazım: Whatsapp'ı kullanmamayı düşünenler
Ben WhatsApp alternatifleri yazdım farkında isen, güvenip güvenmemek senin bileceğin bir şey, insanlar çok sordu diye böyle bir konu açtım. Konuma gülmeniz mantıksız.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Ben WhatsApp alternatifleri yazdım farkında isen, güvenip güvenmemek senin bileceğin bir şey, insanlar çok sordu diye böyle bir konu açtım. Konuma gülmeniz mantıksız.
Ben genel olarak bu whatsapp olaylarını komik buluyorum, mantıklı veya mantıksız olması sizin bileceğiniz bir şey. Ayrıca tanımadığınız kişilere "sen" değil "siz" ile hitap etmeniz daha hoş olur. Ama tabiki sizin bileceğiniz bir şey bu da. Ben de insanlara karşı uyarımı yapmış bulundum konunun altına.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Hocam Hangouts a ne oldu ya capslerdeki denizin altındaki iskelet durumundaydı en son :D

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Reaksiyon puanı
4,113
Signal sanırsam normal internet mesajı değil de SMS atıyor diye biliyorum bu yüzden bence Telegram daha iyi.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
indir.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

sanki şimdi daha açıklaıcı oldu

Reaksiyon puanı
8,022
Güvenlik takıntınız varsa iMessage kullanın. En güvenlisi neredeyse o şu an.

Reaksiyon puanı
2,554
Aslında stabil çalışıyorsa hangoust da olabilir.Zaten özellikle android kullananlar herşeyimiz Google tabanlı olduğunu düşünürsek stabil de çalışıyor ise gayet de mantıklı olabilir.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Güvenlik takıntınız varsa iMessage kullanın. En güvenlisi neredeyse o şu an.
Sıkıntı herkesin Apple kullanmıyor oluşu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında stabil çalışıyorsa hangoust da olabilir.Zaten özellikle android kullananlar herşeyimiz Google tabanlı olduğunu düşünürsek stabil de çalışıyor ise gayet de mantıklı olabilir.
Ben bi dönem kullandım, hiçbir sıkıntısı yoktu.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Finaller bitene kadar, Whatsapp bitmesinde, sonra ne hali varsa görsün.
İkinci dönem dersler değişiyor, sıfırdan çalışırım bu sefer.

Reaksiyon puanı
6,381
Hiç biri.

Whatsapp sizden zaten meta data alıyordu ve bunu pazarlıyordu yani reklam çıkarıyordu. Bunu bilmezken çok güzeldi herkes için. Bir şey değişmeyecek.

Zaten bip'e geçerseniz de daha kötü olacak. Whatsapp'tan daha fazla veri topluyor sadece meta data toplamıyor ve bunu kime neye pazarladığı da belli değil.

Ben ekstra uygulama değiştirip zaman kaybetmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Bunun ile alakalı çok fazla konu açıldı, acaba ne kullansam diye, şuan için kullanabileceğiniz Facebook un sahip olmadığı mesajlaşma uygulamaları bunlardı, eğer ben birini tercih edecek olsam "Signal" i seçerdim.
Sms eksik.