@Webhead hakkında düşünceleriniz

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Spider-Man'i çok sever, MCU'ya bu konuda çok sinirli. Mi 9T kullanıyor sevdiğim bir arkadaş kafa dengim. Fanboy değil bu arada @Webhead bazıları Mi 9T fanboyu demişte.

Dertsizali

Profesör
Reaksiyon puanı
2,177
Vallahi tanımıyorum ? ama iyi birisi olabilir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedir bu klavyeden çektiğim benim ya

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Fanboy diyenler Mi 9T'nin ne kadar mükemmel donanımlı ve ihtişamlı olduğunu bilmiyorlar herhalde :) övülecek tarafı çok ki övüyor adam :D

Onun dışında sevdiğim bir üye.

Reaksiyon puanı
6,381
Bir kaç kişi fan boy diyecektir. Kendisi fan boy değil, zaten gördüğüm kadarıyla kendisine fan boy denilenleri, fan boy olmadığını bildiği için umursamıyor.

Peter Parker'ı Spiderman olarak seviyor. Ama Mıles'ı pek de sevmiyor. Katılıyorum aslında ona.

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Bir kaç kişi fan boy diyecektir. Kendisi fan boy değil, zaten gördüğüm kadarıyla kendisine fan boy denilenleri, fan boy olmadığını bildiği için umursamıyor.

Peter Parker'ı Spiderman olarak seviyor. Ama Mıles'ı pek de sevmiyor. Katılıyorum aslında ona.
araya lütfen - koyalım Spider-Man demediğin için @Webhead kızabilir. :)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Spider-Man'i çok sever, MCU'ya bu konuda çok sinirli. Mi 9T kullanıyor sevdiğim bir arkadaş kafa dengim. Fanboy değil bu arada @Webhead bazıları Mi 9T fanboyu demişte.
MCU sadece Spider-Man konusunda değil genel olarak bana hitap etmiyor cunku ben cizgi romancıyım ve dürüst olmak gerekirse cizgi roman okumayı daha çok seviyorum (filmlere kıyasla)
Mİ9T mevzusuna gelecek olursak bu telefonu 3 yıl kullanıp Realme veya OnePlus'a gecmek istiyorum bu sefer tercihimi 1-2 yıl önce çıkmış amiral gemisinden yana kullanacağım çünkü hayatımda hiç Android amiral gemisi kullanmadım

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Mektup arkadaşım olur kendisi. Ucundan bir fanboyluk var ama şu kadar ?

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
MCU sadece Spider-Man konusunda değil genel olarak bana hitap etmiyor cunku ben cizgi romancıyım ve dürüst olmak gerekirse cizgi roman okumayı daha çok istiyorum okurken daha çok zevk alıyorum
Mİ9T mevzusuna gelecek olursak bu telefonu 3 yıl kullanıp Realme veya OnePlus'a gecmek istiyorum bu sefer tercihimi 1-2 yıl önce çıkmış amiral gemisinden yana kullanacağım çünkü hayatımda hiç Android amiral gemisi kullanmadım
inşallah amiral gemisi kullanırsın :)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mektup arkadaşım olur kendisi. Ucundan bir fanboyluk var ama şu kadar ?
Hocam vur dedik öldürdün ne fanboyluğumu gördün Allah aşkına ?

inşallah amiral gemisi kullanırsın :)
İnşallah hocam eğer amiral gemisi alamazsam yine Snapdragon 700 serili Realme alırım Amoled ekran olması şartı ile

@Cvnmrt @TheTruthHurts

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Hocam vur dedik öldürdün ne fanboyluğumu gördün Allah aşkına ?

İnşallah hocam eğer amiral gemisi alamazsam yine Snapdragon 700 serili Realme alırım Amoled ekran olması şartı ile

@Cvnmrt @TheTruthHurts
Şaka şaka :)

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
@Webhead adamdır iyi birisidir Mi 9T için 3-4 ay beraber deli gibi fiyatının düşmesini bekledik ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
@Webhead adamdır iyi birisidir Mi 9T için 3-4 ay beraber deli gibi fiyatının düşmesini bekledik ?
2500'e düşsün diye psikopata bağlamıştık tabi RN8 Pro da arada aklımı az çelmemişti ama benim kararım kesindi gram pişman değilim