Web'de TV/HD 1.0

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar yıldız Tv çok güzelmiş.Yıldız TV yazılımı var mı?

---------- Post added at 13:52 ---------- Previous post was at 13:50 ----------

Vıp Tv linki gönderirmisiniz özelden?

şu verdiğim yukarıdaki programı indir icinde vip tv var

paduwan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar burdan indire bilirsiniz herşey var
adszukg.png

http://www.wupload.com/file/406010390/ANTENSZTV2012.rar

Nasil bir insansin sen ya dosyanin icini agzina kadar resim doldurmus. Görüntüde baya hd daha hd yayini olmayan kanallar hd menusu altinda. yildiz tv ile ayni görüntü hicbir özelligi yok. Bosuna indirmeyin beyler arkadas kendine puan toplamak icin dosya koymus.

Pardon yildiz.tv bin kat daha iyi görüntü kalitesine sahip bu programdan.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
ne puanı yaf sen ne sacmalıyorsun ben puanı alım da ne yapım cok komiksin :) bir kere bunu yapan ben değilim veren sitenin reklamını burda yapmak istemedim direk indirme link koydum indirme kulanma beğenmedin ise ulan size hic bişey yaramıyor sana zorla indir diyen mi var kulanmasını bilmiyorsanda gelib aka buka etme

hoşuna gitmediyse tşk edersin işime yaramaz desin bırakırsın bu kadar basit biraz medeni ol korkma burda kimse sana zararlı bişey vermez veren olursa cezasını alır

---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

antensiz bu kadar olur iyi birşey istiyorsan alırsın kendine bir tv kartı bağlarsın canağı bilgisayarına becere biliyorsan özel programlarla şifreli kanallarıda acar net yayın izlersin herşey bedava olsun kaliteli olsun bir kuruş ödemeyim diyorsunuz size paylaşım yapan yardımcı olan insanlarada saygısızlık yapıyorsunuz beğiniyorsan indirir kurarsın kardeş beğenmiyorsan medenice emeğe saygı duyar tşk eder gidersin bu kadar basit aka buka yapmana gerek yok

yazmayı bilmiyorsan medeni olmayı bilmiyorsan yorumlara bir göz at diğer beğen miyen arkadaşlar neler yazmış onlardan öğren gel hepsi senin gibi dağda inmiş gibi yazmamış adam beğenmediyse yinede tşk etmiş

Düğer üye arkadaşlar kusurabakmayın ama kızdırdı beni bende böyle yazmak zorunda kaldım zaten tehlikeli birşey olsa ben burda paylaşmam bu aka buka biraz sacmalamış

paduwan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emeğine saygı dostum ama beğenmedim daha iyileri var mesele şuanda bende var bir tane hem tüm kanalar hemde hd hiç donmadan kaliteli izliyorum istediğin kanal var

not:isteyen olursa link atarım mesaj ile size

Burdaki yorumunu görünce baya hakliyim söyledigimde hd yayinlari hic donmadan izliyormussun. Hangi hd yayinlari izliyorsun bu yollladigin programla. Hd yayin dedigin 1280 × 720 olur bu görüntüler 320 * 240 bile degil ki kanallarda hd degil. Neyine tessekür edicem saol yalan söyledin bizi kandirdin diye mi? Arkadasin verdigi programdan bile dandik görüntülü aletin görüntüsünü millete ben "hd izliyorum" hemde donamadan derken düsünceksin.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Burdaki yorumunu görünce baya hakliyim söyledigimde hd yayinlari hic donmadan izliyormussun. Hangi hd yayinlari izliyorsun bu yollladigin programla. Hd yayin dedigin 1280 × 720 olur bu görüntüler 320 * 240 bile degil ki kanallarda hd degil. Neyine tessekür edicem saol yalan söyledin bizi kandirdin diye mi? Arkadasin verdigi programdan bile dandik görüntülü aletin görüntüsünü millete ben "hd izliyorum" hemde donamadan derken düsünceksin.

sen izleyemiyorsan yapamıyorsan ben ne yapayım kardeş ama bir gercek var ben izliyorum herşekilde sen beceremiyorsan ben ne yapayım ben memnunum ben her türden izlerim neden mi cünkü bilgi bilgiden üstündür

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar, yerli tv kanallarını internetten izlemek için ya tivibu abonesi olmalısınız ya da yildiz.tv ve tv arsivi gibi siteleri kullanmalısınız. webde tv, antensiz tv gibi yazılımların tek yaptığı, tv kanallarının web sayfalarındaki izleme linklerini tek bir arayüzde toplamak. başka bir numaraları yok. dolayısıyla görüntü kaliteleri tatmin edici olmuyor.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
emeğine saygı dostum ama beğenmedim daha iyileri var mesele şuanda bende var bir tane hem tüm kanalar hemde hd hiç donmadan kaliteli izliyorum istediğin kanal var

banada banada merak ettim

peksimet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel program . daha çok kanal eklenirse tadından yenmez.

IPv6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TRT HD bile HD değil moruk beğenmedim.tasarım güzel ama

TV programında Readon TV player dışında başka program tanımam...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yapımcı arkadaş programın adını HD olarak koymasaymış daha güzel olurmuş... Ben arayüzünü beğendiğim ve reklamsız olduğu için paylaşmıştım... Sadece diğerlerine bi alternatif olabilir fazla iddialı bişey değil tabii...

Ayrıca içerisinde HD yayınlarıda barındıran şu program vardı ama şu anda kaldırmışlar galiba program yenilenecekmişş o zaman HD yayınlarda olabilkir belki..

bymanly89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tv karti alip dvb programini yukleyip izlemek en dogrusu... Online tv kimseyi tatmin etmiyor..

OzanKnay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vay beee müthişmiş. Sağolun arkadaşlar.

mozgelano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tv programını yollayabilirmisin ..şimdiden tesekkürler

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166

konunun üzerinden baya bir zaman geçmiş ama şu programın linkini banada atar mısın

koreay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elıne saglık program ıcın tesekkurler

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Lig tv olsa hemen hemen şikayet açılırdı zaten :D

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Hocam link silinmiş bir el atsanız, ayrıca lig tv özelden alabilirim :D :D [MENTION=48671]muratflash[/MENTION]

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Hocam link silinmiş bir el atsanız, ayrıca lig tv özelden alabilirim :D :D @muratflash
Gönerilmiştir...

--- Mesaj Güncellendi ---

Ayrıca programın şöyle özellikleri varmış ama ben denemedim...

Ayrıca lig puan, cpu test, BEDAVA SMS servisi bulunan program tamamıyla her derdinize deva olabilecek tarzda. tv programın yanında açıkçası bedava sms olayı bence süper.