Web tasarim egitim seti

Bu konuyu okuyanlar

ertann83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam yanlış anlamayın emeğinize sağlık ama, 24 saat böyle bir eğitim seti için az değil midir? Sıfırdan ileriye bu işi öğrenmek isteyen kişi için bu kurs ortalama 1-2 ay vakit alır. Bana biraz kısa gibi geldi bu anlamda. Ben mesela geçtiğimiz yaz ayında bu kursu almıştım içeriği gayet dolgun ve memnunum. Bu kursu iyi bir şekilde oturtmak 5-6 ay alır mesela. Ama bu bile yeterli değil çünkü güncel bazı teknolojiler eksik kalmış. En güncel eğitim setini bu hocada buldum açıkçası. İngilizce varsa çok detaylı bir şekilde öğrenilebilir. Yine de dediğim gibi emeğinize sağlık.

ertann83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eger egitim kurumunda aliniyorsa tabiki 5 6 ay surer. Ben mesela 15 dk da anlatabilecegim konuyu dersimde 40 dk da anlatiyorum. Uygulamayi birebir yaptirmak zaman alan kismi. Veya kursiyerimin o kodu bilgisayarinda yazmasi. Kursiyerime uygulamayi yapabilmesi icin zaman tanimaliyim. Zaman alan kismi burasi. 23 saatlik ham egitim. Bu egitimi alan kisi sadece 23 saat izleyerek tabiki web tasarimci olamaz. Ama html css, javascript ve jquery icin ideal suredir. Izleyen kisi birebir uygulayarak 100 saatini gecer. Ayrica sizin bahsettiginiz kursta .Net mvc var. Ilerleyen zamanda bende php &mysql dersleri de ekleyecegim. O zaman haliyle kurs saati de artacaktir. Ilginiz icin tesekkur ederim.

Son düzenleme: