Bu konuyu okuyanlar

oglct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar,
Udemy üzerinden ön satışa çıkan yeni eğitim setim, sizlere 25 TL olan indirim kuponu ile birlikte sizlerle. (kupon kodu 50 adet ile sınırlıdır)

Bu eğitim setinin sonunda ister temel PHP bilginiz olsun, ister hiç PHP bilginiz olmasın, sıfırdan web siteleri oluşturabileceksiniz.

Kursun sonunda sıfırdan bir blog sitesi oluşturma projesi bölümü bulunmaktadır. Böylece daha önce web sitesi oluşturmamış ya da dışarıdan "hazır web sitesi paketi" olarak açmış olan herkes "SIFIRDAN" kodlama yaparak Web sitesi oluşturmayı öğrenebilecekler...

İndirim kuponlu kurs linki:
Sıfırdan PHP ile Yönetim Panelli Web Sitesi Yapmayı Öğrenin

Üstteki linkten kurstan 88% indirim ile yararlanabilirsiniz. İndirim kuponu 50 adet ile sınırlıdır....

arifsan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba wordpress bir şablon satın aldım ve bu almış olduğumu hosting'e yükledim yanlız o kadar dalgın mışım ki 1 ay sonra fark ettim , ve o aradada siteyi bir çok içeriğini düzenledim ,
Yani özet olarak sıfırdan yayınladığım hazır wordpress şablonugoogle indexledi ve bende düzenliyorum , sizce hatamı yaptım ne gibi problem yaşarım.

Teşekkürler

oglct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba wordpress bir şablon satın aldım ve bu almış olduğumu hosting'e yükledim yanlız o kadar dalgın mışım ki 1 ay sonra fark ettim , ve o aradada siteyi bir çok içeriğini düzenledim ,
Yani özet olarak sıfırdan yayınladığım hazır wordpress şablonugoogle indexledi ve bende düzenliyorum , sizce hatamı yaptım ne gibi problem yaşarım.

Teşekkürler
tam olarak sorununuzu anlamadım, ne yapmak istiyordunuz - ne yapmışsınız? Google'de indexlendiyse işinizi görür elbette ancak WordPress gibi hazır altyapıları kendim kullanmayı tercih etmiyorum