WEB sitesi oluşturma

Bu konuyu okuyanlar

Bornfromtheashes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Merhabalar oyun yapıyoruz ve bunun için web sitesi oluşturmak istiyoruz. bazı web sitesi oluşturma sitelerine göz gezdirdim ama mesela x sitesinden oluşturduk ilk önce kendi isimlerini sonra genellikle sayı olarak site oluşturuluyor. Bundan kurtulmak için para veriyorsunuz. sizin bildiğiniz ücretsiz kendi sitemize kendi oluşturduğumuz adını koyabileceğimiz site oluşturucu var mı?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bedava olmuyor hocam en azından ikisi için olmuyor. Ya hostinge yada domaine parayı basmak zorundasın. Çünkü ben zamanında çok kovaladım hatta yaptımda bedaya getirdim hostingide domainide ama zor. Bir sürü ıvır zıvır. Kimse sana bedavadan bir şey vermiyor bir yerden çıkarma peşinde. Bedava hosting diye kiralıyorsun adam kafasına göre sunucu kitliyor. Yani işin özeti siteyi bence wix üzerinden kur yada wordpress sonra domain ve hostinge ödemeyi yap. Yukarıda ki arkadaşın tavsiyesi üzerine blogger üzerinden de kurabilirsin. Ona da domain ücreti ödersin ileride seçim senin.

Bornfromtheashes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bedava olmuyor hocam en azından ikisi için olmuyor. Ya hostinge yada domaine parayı basmak zorundasın. Çünkü ben zamanında çok kovaladım hatta yaptımda bedaya getirdim hostingide domainide ama zor. Bir sürü ıvır zıvır. Kimse sana bedavadan bir şey vermiyor bir yerden çıkarma peşinde. Bedava hosting diye kiralıyorsun adam kafasına göre sunucu kitliyor. Yani işin özeti siteyi bence wix üzerinden kur yada wordpress sonra domain ve hostinge ödemeyi yap. Yukarıda ki arkadaşın tavsiyesi üzerine blogger üzerinden de kurabilirsin. Ona da domain ücreti ödersin ileride seçim senin.
hımm anladım hocam

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Bedavaya getirmek aşırı zor. Wordpress en iyisi, en temizi. Kampanyalardan da yararlanırsanız tadından yenmez.