Web Sitesi Açma

Bu konuyu okuyanlar

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Web sitesi açmak için uygun ve kolay platform tavsiyesi olan var mıdır acaba? Ya da yön gösterebilir misiniz?Orta seviyede kendi web sitemi nasıl açabilirim?Dw veya wordpress bunlar için yeterli olur mu?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Hazır scrpit satın alabilir veya js, html, css bilen birinden destek alabilirsiniz. Wordpress için themeforesttan hazır tema alıp üzerinde çalışabilirsiniz. Tabi birde domain, hosting için kolları sıvamanız gerekir.

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
html css biliyorum orta seviyede basit bir web sitesi açıyorum fakat en azından bir orta seviye bir web sitesi için html ve css le baya vakit alıyor bunun için alternatif bir yol arıyorum aslında, elbetki emek vericem ama tasarım kısmında bir emek kodlamayla uğraşmadan.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Themeforest veya hazır script satanlara bakman gerekiyor o zaman.

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
yada dw yi çözüp orda mı devam etmeliyim

edegre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kodu baştan sona ben yazıcam diye bir düşünceye girme. Wordpress bence işine yarar. öğrenmesi kolay. Önemli olan içerik girmek. Bunu unutma. İçerik girmedikten sonra en teknolojik site tasarımı sende de olsa bir işe yaramaz.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Wordpress.
Karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda cevap bulma şansınız çok yüksek. Ücretsiz bir çok eklentisi ile her türlü işinizi görebilirsiniz.
İşin çok teknik kısmına girmeden her türlü site oluşturulabilir.