Yardım Web sitemin indexleri 1 günde 29 azaldı yardım !

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Arkadaşlar sabah sitemin 78 indexi vardı kontrol ettiğimde fakat şimdi tekrar baktım 49 index gösteriyor. Neden düşmüş olabilir ?
indexler.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel

Son düzenleme:

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
sitenizde sitemap oluşturun (sitemap.xml) ardından google search konsolundan sitemap'i tarattırın. Sitemap kullanmıyorsanız bu durum normal sayılır.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
sitenizde sitemap oluşturun (sitemap.xml) ardından google search konsolundan sitemap'i tarattırın. Sitemap kullanmıyorsanız bu durum normal sayılır.
Kullanıyorum hocam zaten daha dün ekledim ekledikten sonra arttı sonra yine düştü

Forumsever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Konunun üzernden biraz zaman geçmiş ama açıldığı dönemlerde google bir çalışma yapıyordu. Sanırım bütün siteler aşağı yukarı aynı sorunu yaşadı. Bu indexle sürekli artarak devam etmiyor, ara ara dalgalanmalar görmeniz normal. Sitemapınızı yollamışsınız zaten, google search console dan url denetimi yaparakta konularınızın daha hızlı index almasını sağlayabilirsiniz.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
350
Konunun üzernden biraz zaman geçmiş ama açıldığı dönemlerde google bir çalışma yapıyordu. Sanırım bütün siteler aşağı yukarı aynı sorunu yaşadı. Bu indexle sürekli artarak devam etmiyor, ara ara dalgalanmalar görmeniz normal. Sitemapınızı yollamışsınız zaten, google search console dan url denetimi yaparakta konularınızın daha hızlı index almasını sağlayabilirsiniz.
Zamanla düzeldi hocam