Web siteme yorumlarınız

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Biraz amatörce bir site hazırladım kodlar hakkında fazla bir bilgim yok (css,html,java scipt falan) sadece yazı ortalama falan biliyorum :tongue: o yüzden yorumlarınızda amatörlüğüme vurgu yapmazsanız sevinirim :biggrin:
elimden bu kadarı geliyor :turned:

http://www.marifetim.tr.gg08.03.2010 itibariyle tasarımı değiştirdim ve yeni tasarımı etkin ettim bu tasarım nasıl olmuş iyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum:D

MOD NOT: Site adresini Ö.M ile isteyiniz.

fikret.cr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel güzel :)
ben bilg müh de okuyorum . senin bu yaptıgın kadar anca %5 i yapabilir sınıfın :)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
valla ben bunu hazırlamayı bilmiyom öğretsene:p:):D

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
hırsız polis fıkrası çok güzeldi yok fıkra değil gerçekti sanırım

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Birşeyi çok merak ediyorum site hazırlanıyor(genel olarak konuşuyorum) güzel yada değil niye hemen google reklamları alınıyor?çok para kazandırmıyorlar üstelik çok kötü duruyorlar.

Bu arada site güzel...

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Birşeyi çok merak ediyorum site hazırlanıyor(genel olarak konuşuyorum) güzel yada değil niye hemen google reklamları alınıyor?çok para kazandırmıyorlar üstelik çok kötü duruyorlar.

Bu arada site güzel...

eğer lafın ucu bana ise hosting beleş olduğu için reklama da biz müdahale edemiyoruz yoksa kim istemezki reklamsız bir web sayfası

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
hackerfriend.tr.gg Vardı Sanırım. Oradan Siteni Güzelleştirebilirsin...

biliyorum o siteyi web sitesi yapmaya başlarken yararlanmıştım sonraları tasarımları değiştirmek falan zor geldi her açtığın menü için kodları değiştiriyorsun menülere açtığın sayfanın adını yazıyosun link veriyorsun falan uğraşamıyorum o kadar ince işle :tongue: kendi tasarımları daha hoşuma gidiyor en azından sayfa eklediğinde menü otomatik sayfayı kendine ekliyor :) önerin için teşekkürler

fobyram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:D çok gereksiz ve güzel site olmuş :D :D

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Siten güzel.. yaLnız bşey soracm.. sayaç kodunu verebilirmisin yda nereden yaptın.. :)

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Joomla'da yapilmis bi siteye benziyor. Herhangi bi beklentinin olmadigi bi site icin guzel. Ama site adinin oldugu banner olmamis. Gozler ve kocaman bi alan. Cok kaba duruyor.. Daha kibar bi sekilde sadece site adini yazsan bile yeter.

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Joomla'da yapilmis bi siteye benziyor. Herhangi bi beklentinin olmadigi bi site icin guzel. Ama site adinin oldugu banner olmamis. Gozler ve kocaman bi alan. Cok kaba duruyor.. Daha kibar bi sekilde sadece site adini yazsan bile yeter.

öncelikle yorumlarınız için teşekküler
banner meselesi benimde kafamda ancak resmi küçülttüğümde resim tekrarlanıyor ve iki gözün arasında site adı ürkütücü bir görüntü oluşturuyor :w00t: bu sorunu en kısa zamanda çözecem daha sonra belirttiğin gibi bir beklentim yok tamamen can sıkıntısından siteyi kafama estiğinde güncelliyorum :mrgreen:

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
öncelikle yorumlarınız için teşekküler
banner meselesi benimde kafamda ancak resmi küçülttüğümde resim tekrarlanıyor ve iki gözün arasında site adı ürkütücü bir görüntü oluşturuyor :w00t: bu sorunu en kısa zamanda çözecem daha sonra belirttiğin gibi bir beklentim yok tamamen can sıkıntısından siteyi kafama estiğinde güncelliyorum :mrgreen:
Ben tesekkur ederim. Goz resmi yerine baska bi resimde kullanabilirsin. Kuculttugunde iki kere yaziyorsa buyuk ihtimalle resim tekrarlanmasi kullanilmistir. Css dosyasinda resmin eklendigi bolume bakip x yada y yonunde tekrarlanmis mi bi bakabilirsin. Ordan kaynaklaniyor olabilir.

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7

önerini dikkate aldım ve banner kısmına sadece site adını koydum bazı işlerim olduğu için fazla özenemedim sizce bu banner nasıl:)

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Güzel olmuş Eline Sağlık. Ama Amaçsız birşey olmuş kişisel Desem değil Toplumsal desem Gereksiz yane :D

Bu Html işine bi türlü kafam basmıyor Hep kişisel bir html sitem olsun istiyorum ama ne zaman başlasam sıkılıyorum büssürü kod :D

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Banner oncekine nazaran daha guzel olmus. Vaktin oldugunda bi de daha okunakli bi yazi tipi dene istersen... Zamanla daha guzel olacaktir...

snlskrk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Güzel olmuş Eline Sağlık. Ama Amaçsız birşey olmuş kişisel Desem değil Toplumsal desem Gereksiz yane :D

Sen öyle diyorsan site olmuştur :D Benimde amacım kişisel bir site olsun ama girende eğlenmeden çıkmasın :D