Web sitem için öneriler

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar şimdi ben bir web sitesi açacağım ve wordpress kuracağım.İçeriğini hemen hemen planladım ama tam olarak değil.Şimdi benim amacım okuduğum bölüm itibariyle programlama,server,ağ güvenliği gibi konuları göreceğim ve bunları kendim de harmanlayıp bloğumda yayınlamayı düşünüyorum.ve bunlara ilaveten birşey eklemelimiyim yoksa sadece benim bilgilerimi mi paylaşayım.Etraftan oradan,buradan bilgi kopyalayıp paylaşmak istemiyorum ama yabancı sitelerden çeviri yapıp paylaşabilirim.Şimdi tek başıma bir sitemi açayım yoksa 1-2 arkadaşla kendi bilgilerimizi ve gündemdeki konuları mı ? bu konuda gerçekten kararsız kaldım.

Birde tasarım olarak aşağıda iki farklı link veriyorum.Sizce hangisini kullanayım ?

http://cheleby.ch.funpic.org/mami/

http://chelebyy.wordpress.com/

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
ikinci tasarım biraz daha göze hitap ediyor. :thumbup1:

ibrahimyzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazen önemli bilgileri alıntı yapacağın da olabilir :)
genellikle özgün ol yani kendi konularını paylaş, güncel olmakta önemli tabi belli saatler arasında yazılarını güncelle derim ben
bu temaların ikisini de beğenmedim biraz daha araştırıp güzel temalar bulabilirsin ama tema hızlı açılmalı
yabancı sitelerden çeviriler yaparsan güzel olur bence çünkü bilmediğimiz bir sürü konu var onları da öğrenmiş oluruz sayende :D
diyeceklerim bunlar
kolay gelsin

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar hala tema konusunu çözemedim.Bir el atın :)

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Paylaşacağın konuları belirlemişsin. Bence portfolyo teması gitmez.

Gluttony temasını da öneririm.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Şimdi site için herşey hazır ama bir konuda kararsız kaldım.Şimdi site ismi girildiğinde direk blog mu açılsın yoksa bir anasayfa mı ? İletişim,hakkımda,blog linkleri olan ?