Wd harici hdd sorunu yardim

hellboy34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HDD yi dün kapattığımda her şey normaldi bu gün açtığımda bu sorunla karşılaştım.Bilgisayarımda görünmüyor bir yardım lütfen arkadaşlar..

50978338.jpg

51762819.jpg

57527743.jpg

44838454.jpg

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
benimde buna benzer sorunum oldu bir türlü cevap bulamadım en sonunda format attım umarım sen cevabını bulursun

hellboy34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
format atma şanşını bulsam onada razıyım nasıl formatladın

dr.watson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu diskler ucuyo genelde pc acik iken cikarip takmalardan kaynaklaniyor.
cozum format ama resimde baslatilmamis yaziyor diski taktigin ses geliyomu donuyomu bir bak.
disk format programi ile yapabilirsin.

hellboy34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diski taktığımda ses gelmiyo ilk günkü gibi normal çalışıyor sistem görüyo sürücüleri yüklüyo hatta sürücüleri silip tekrar takıyorum sürücüler yüklendikten sonra disk yönetimine giriyorum serimde görüldüğü gibi hiç işlem yaptırmıyo. arıza ilk olduğunda diski gördü bilgisayarımda da gördü biçimlendirme istedi hayır dedim doğal olarak sonra sürücünün logosu göründü içine girmeye çalıştığımda dondu işlem yapmadı bir süre bekledim sonra disk bulunamadı diye uayrı verdi.pcyi kapatıp açtım daha sonra bilgisayarımda sürücüden eser yok sonrası resimlede zaten. wd firmasıyla yazıştım şu yazıyı attılar; On the screenshots we can see a unallocated drive, if this is your unit you will need to allocated the drive in order to make it visible again. However, this will delete all your content.