WD Green SSD’ler iyi midir?

Bu konuyu okuyanlar

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Evdeki 2009 model laptop Windows 7 destekliyor fakat Windows 10’a yükseltme yaptım, bir sorun olmadı. Fakat HDD ile açılması 2-3 dakikayı buluyor, SATA HDD olduğu için SSD’ye geçiş yapılabilir diye düşündüm, WD Green 120GB modelini almaya karar verdim, sizce ürünün kalitesi nasıldır?

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,926
Evdeki 2009 model laptop Windows 7 destekliyor fakat Windows 10’a yükseltme yaptım, bir sorun olmadı. Fakat HDD ile açılması 2-3 dakikayı buluyor, SATA HDD olduğu için SSD’ye geçiş yapılabilir diye düşündüm, WD Green 120GB modelini almaya karar verdim, sizce ürünün kalitesi nasıldır?
SATA 2 olduğu için WD Green yeterli. Bir sorunu yoktur ve vaat ettiği değerleri alıyor.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

Kingston ve Sandisk'ten sonra en iyi SSD Markasıdır. Güvenerek alabilirsiniz ?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Sata kategorisinde pazardaki en iyi seçeneklerden biri. Alabilirsiniz:)

BuraKAyaydinn

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Konu biraz eski ama hala cevaba ulaşamadığınızı düşünerek yazıyorum:

WD Green SSD'ler gayet iyi ancak daha alternatif bir SSD almak istiyorsanız Apacer tavsiye ederim. Kronik arızası vesaire yok. Açıkçası WD Green 10-20 MB daha hızlı okuma/yazmaya sahip. Bildiğim kadarıyla Apacer rastgele okuması daha iyi. Yani dosya aktarımı yaparken daha hızlı [?] yaparsınız.

İkisi de gayet iyi modeller.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Konu biraz eski ama hala cevaba ulaşamadığınızı düşünerek yazıyorum:

WD Green SSD'ler gayet iyi ancak daha alternatif bir SSD almak istiyorsanız Apacer tavsiye ederim. Kronik arızası vesaire yok. Açıkçası WD Green 10-20 MB daha hızlı okuma/yazmaya sahip. Bildiğim kadarıyla Apacer rastgele okuması daha iyi. Yani dosya aktarımı yaparken daha hızlı [?] yaparsınız.

İkisi de gayet iyi modeller.
Konuyu açalı 1 yıl olmuş. ?