WD 1 TB Caviar Black - Hdd Life kontrol

Bu konuyu okuyanlar

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar 20 gün önce wd 1tb caviar black hdd aldım ki biliyorsunuz foruma yazmıştım.
Hdd life programı ile ölçüyorum ilk saatlerde %100 daha sonra %98 sonra %93 sonra %87 olunca hdd'yi direk garantiye götürdüm...Yenisini verdiler ancak garantiden aldığım hdd de aynı şekilde yaptı şu an %89 da kaldı.
Sizden ricam 1tb caviar black kullanan arkadaşlar hdd life programı ile kontrol edip bana bilgileri verebilir mi ?
Canımı sıkıyor o kadar para verdik
eski 2 senelik Samsung hdd'm hala %100 iken bunu alalı daha 20 gün oldu hemen %89 oldu içimi çok gıcıklatıyor
Güzel Günler.

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bendede 500 gblık modeli var ama şuan psu olmadığı için kontrol edemiyorum ama bence hdd life güvenme sonuçta basit bir yazılım

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
peter hala şu hdd life programıylamı uğraşıyorsun
2 yıl önceki 160gb lık hdd me %85 diyodu şuan üzerine 10 dan fazla format geçmesine ramen performans düşüklüğü yaşamdım ve hiç ses yok, test programlarıda performansı normal gösteriyo :)

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
peter hala şu hdd life programıylamı uğraşıyorsun
2 yıl önceki 160gb lık hdd me %85 diyodu şuan üzerine 10 dan fazla format geçmesine ramen performans düşüklüğü yaşamdım ve hiç ses yok, test programlarıda performansı normal gösteriyo :)
Demesi kolay meraklı bey :mrgreen:
Bi ton para dök sonra böyle bi sonuç versin sonra senide görürüz :laugh:

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Boş işler peter banada %66 diyo 4 aydır :D:D

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
320 gb Seagate almıştım 3 yıl önce aldığımda hdd life %30 diyordu önemsemedim. aldığım firmada kapanmıştı. aradan 3 yıl geçti senin yazını okuyunca tekrar deneyeyim dedim %27 olmuş. açıksası program güven vermiyor.

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
evet ben bilmiyorum 400 tl ye ne aldığını :D

Edit^^:
Msn'de söledin ama ben unutmuşum demekki...
ayrıca meraklı bey senin aldığın hiç bişide sorun çıkmamışki :E

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Şanslı adam demekki.:D

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
yaw tüyüne varana kadar inceleme sende peter :p ben yeni hdd de hddlife hiç denemedim, direk taktım, bastım biçimlendirmeyi hooopp kullanıma hazır

sakral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merheba arkadaşım bede aynı üründen kullanıyorom benimde 2 hafta falan oldu alalı bendede %89 gösterio bence hddliife programı ile alakalı

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88

sakral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bende ilk aldıgımda öle düşündüm eskisi daha sessizdi die anlıcan ses gelio ama performans hakkatten farklı

UzmaN-ExperT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bende aynı urunu kullanıyorum ama daha önce böyle bir sorun yoktu içinde tık tık diye ses yapıyor ve ondan sonra mavi ısıklar haraket ediyor tırttttt diye bir ses yapıyor disk doknuyorum ısınmıs yani çalısır konumda gibi oluyor yani ama öncelerde diskle iletişimi kesti için ne ses yapıyor nede ısınıyordu bekleme moduna geçiyordu bu sorunlar format çektikten sonra olmaya başladı bu sesi kesmek mumkun deyilmi ve sizde hala bu ses varmı ?

Son mesajlar