Wave II telefonunuza Android Jelly Bean kurun!

dog16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende wave m var acaba ona kurabilirmiyim yada kurabileceğim bir android varmı ?

Delidumrul06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzelmiş gerçekten ama tuş kilidi kapanınca donmasıı :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu konuyu baştan aşağı okudum. Wave 2 kullanıcıları için çok önemli bir konu. Umarım en kısa zamanda sorunsuz ve tam performanslı bir Android wave2 de kullanılabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kurmayı düşünüyorum bunun tek sebebi whatsapp kullanabilmek acaba yükleyince whatsapp kullanabilcek miyiz ?

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Tabii ki, Google Play'de bulunan tüm uygulamaları yükleyebilirsiniz.

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar siz hiçbişe beklemeyin bu telefondan tarih oldu bunlar yeni sürüm vs. bunlar olmayacak bitti bu telefon samsung piyasaya sundu ve ortada bıraktı

Jrleader_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi bende yükleyecem babamın telefonuna ama korkuyorum birşey olur diye zaten telefon bir çok uygulamayı açmıyor . Acaba yükselsem tangoyu , scan'ı felan kabul edermi . Birde hattı kabul ettirebilirmiyiz ?

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Abi bende yükleyecem babamın telefonuna ama korkuyorum birşey olur diye zaten telefon bir çok uygulamayı açmıyor . Acaba yükselsem tangoyu , scan'ı felan kabul edermi . Birde hattı kabul ettirebilirmiyiz ?
Tavsiye etmem telefon elinizde kalabilir..

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17

İşlemde herhangi bir risk bulunmamakta. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar ben 2.0 bada yükledim telefonun kamerası mahvoldu eskisinden eser kalmadı bu androidi yükleyince kamera nasıl oluyor ekran çözünürlüğünde falan bir değişiklik oluyor mu bilgilendirirseniz sevinirim

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bendede var bu telefondan ay başı maaşı aldığımda yeni telefon alıcam bidaha samsunga tövbe ki tövvbee

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende denedim iyi güzelde 1 rehber gelmedi bir türlü yapamadım 2 birisi ararken onların sesi gelmiyor bunları acaba düzelte bilir miyiz acaba bide android 4.1.2 de yani benim telefonda bluetooth da çalışmıyor bunlar tam olarak düzeltme sansımız yok dimi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
recovar moda geçince ekran mavi yeşil oluyor bu normalmi yoksa hatamı yaptım lütfen yardımcı olun çok acilll!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn yaptım sonra wave die bir kırmızı yazı çıktı bn vaz gectin nasıl düzeltebilirim lütfen acill yardımmmmmmmm

Diablo77x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim şöyle bir sorum olucak benim telefonum samsung s5620 acaba bu tür şeyler sadece samsung wave serisi için mi geçerli oluyor ?

Son mesajlar