watsapp ile ilgili bilgi almak istiyorum?

Bu konuyu okuyanlar

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
arkadaşlar uzun zamandır bir kız arkadaşım ile görüşüyorum. bugün telefonunda yani watsapta '' xxx kişisinin güvenlik kodu değişti. daha fazla bilgi edinmek için dokunun yazıyor '' bunun akibiyeti nedir? karşıdaki kişi ne tür bir değişiklik yada bir güvenlik problemi yapmış olabilir?

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Bu WhatsApp'ın mesaj şifrelemesiyle alakalı. Yani sizin uğraşmanızı gerektiren bir durum değil. Belli zaman aralıklarıyla değiştiriliyor olabilir.

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bu WhatsApp'ın mesaj şifrelemesiyle alakalı. Yani sizin uğraşmanızı gerektiren bir durum değil. Belli zaman aralıklarıyla değiştiriliyor olabilir.
çok samimi bir arkadaşımdada böyle bir uyarı geldi onada sordum o bana dedi ki abi telefonumu değiştirdim ondan dolayı böyle sorun oldu dedi. numarası aynı ama telefon değişikliklerinde oluyormuş sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uygulamayı silip yüklemiş olabilir sorun yok.
zamanla öğrenirim ama çok merak ettim daha doğrusu

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
çok samimi bir arkadaşımdada böyle bir uyarı geldi onada sordum o bana dedi ki abi telefonumu değiştirdim ondan dolayı böyle sorun oldu dedi. numarası aynı ama telefon değişikliklerinde oluyormuş sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

zamanla öğrenirim ama çok merak ettim daha doğrusu
Doğrudur hocam, daha önce hiç karşılaşmadım.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Numara değişiminde, telefon değişiminde, uygulama kaldırıp yüklediğinde çıkıyor.

Son mesajlar