W7 yazılım sahteciliğinden nasıl kurtulurum,lütfen yardım edin

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ustalar hiç sormayın bi hata yaptım. yaptığım önemli değilde birsürü program var,, kurması 3 gün sürer ve ben bundan nasıl kurtılacam..
iştetim sistemi W7 ultimate , ve heryer simsiyah, nasıl kurtulabilirim bundan yardımcı olabilirmisiniz..

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Yakalanmışsın ve yapabileceğin bir şey yok. Zamanında benim de başıma geldi, çok araştırdım, hiç bir çözüm bulamadım. Mecburen format atacaksın ve crackladıktan sonra bütün güncellemeleri kapatacaksın. Böylece yakalanmazsın.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
onu bilmiyorum ama çözülürse sorunun kesinlikle kb971033 adlı updateyi yükleme

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bu forum altından sana önerebileceğim şey winndows satın alman :)

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Orjinal Windows satın alarak kurtulabilirsin.

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Benimde Win7'de korsandı :D ama ben bütün güncellemeleri yüklemiştim ve bir sorun olmamıştı. :)

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Netten bunu bulup sorununu halledebilirsin (Windows 7 Loader eXtreme Edition v3.503) :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Hiç birşey yapmayı bilmiyorsan sistem geri yükleme ile sistemi 3-5 gün önceye çek. sonrada otomatik güncellemeyi kapat. birdahada pat diye her güncellemeyi yükleme.

Becerebiliyorsan slic 2.1 ile biosu modifiye et. Birdaha crack mrack uğraşmadan orjinal windows kullanmanın zevkine var. (bilmiyorsan yanına bile yanaşma bu yöntemin, sonra pc yi bozup bana saydırma :) bak uyardım. )

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Sizin crack ise yaramiyormus demek.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Arkadaşlar, bu durumda bilgisayara müdahale edemiyorsunuz. Onun için diyorum formattan başka çare yok diye. Sistem başlıyor fakat hiç bir işlevi yerine getirmiyor, siz sadece siyah bir ekran görüyorsunuz.

Reaksiyon puanı
2,146
Arkadaşlar, bu durumda bilgisayara müdahale edemiyorsunuz. Onun için diyorum formattan başka çare yok diye. Sistem başlıyor fakat hiç bir işlevi yerine getirmiyor, siz sadece siyah bir ekran görüyorsunuz.

Görev yönticisinin falan açılması lazım, oradan gerekli programlara ulaşılabilir, daha önce yaptım diye hatırlıyorum.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Al win 7 home pre keyfine bak :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12

bilgisayarı yeniden başlat. açılışta f8 ile önüne güvenli kip menüsünü getir. orada sistem kurtarma araçları olması lazım onu seç. onüne ufak taramadan sonra seçenekler çıkacak. bu seçeneklerden sistem geri yüklemeyi seç. sistemi 1 hafta geriye al( yada senin için uygun bir tarihe. Ama bu tarih sorunun başladığı günden öncesi olmamlı mutlaka). Sistem geri yükleme başarı ile gerçekleşirse otomatik güncellmeyi kapat.

sorunu hala çözemediysen kesin çözümü sana pm ile anlatayım [MENTION=115737]Kurşun Kalem[/MENTION]

Malum sebeplerden burada anlatım sıkıntıda :D

Reaksiyon puanı
31
İllegal işlere karşı böyle bir tutum görmek beni duygulandırdı :)

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
bilgisayarı yeniden başlat. açılışta f8 ile önüne güvenli kip menüsünü getir. orada sistem kurtarma araçları olması lazım onu seç. onüne ufak taramadan sonra seçenekler çıkacak. bu seçeneklerden sistem geri yüklemeyi seç. sistemi 1 hafta geriye al( yada senin için uygun bir tarihe. Ama bu tarih sorunun başladığı günden öncesi olmamlı mutlaka). Sistem geri yükleme başarı ile gerçekleşirse otomatik güncellmeyi kapat.

sorunu hala çözemediysen kesin çözümü sana pm ile anlatayım @Kurşun Kalem

Malum sebeplerden burada anlatım sıkıntıda :D

Benim böyle bir sorunum yok yahu, arkadaş sormuş. Zamanında benim de başıma gelmişti. Senin dediğin yöntem de işe yaramamıştı. Güvenli kip menüsü de açılmıyordu. Sen kesin çözümü arkadaşa pm at. ... ...ün davası olmaz derler, bende olan oldu :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Benim böyle bir sorunum yok yahu, arkadaş sormuş. Zamanında benim de başıma gelmişti. Senin dediğin yöntem de işe yaramamıştı. Güvenli kip menüsü de açılmıyordu. Sen kesin çözümü arkadaşa pm at. ... ...ün davası olmaz derler, bende olan oldu :D

Pardon açlıktan bir anlık yanlış anlamayla çözümü başkasına yansıttık :D

Şimdi yemeği yedim karnım tok. Kafam daha iyi çalışıyor :D

MorTİS-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnternette HAL7600 diye arattır işini görecektir sanrsam. :)

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben güncelleme hastasıyım :) Herşeyin en güncel sürümünü kullanma gibi bir alışkanlığım var. Bilgisayarımı aldığımda W7 yüklemiştim. Bütün güncellemeleri yüklememe rağmen bugüne kadar hiçbir sorun çıkartmadı bana. O yüzden diyorum ki W7 crack konusunda, daz bir numara.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
I want to sell my windows 7 home basic serial :)

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben dede sorun yok yüklemeyecegin güncelleme var 1 tane onu yüklem yeter ... 2 yıldır güncel benim cökmedide yakalandı ama kurtulduk. r-e-m-o-v-e -w-a-t arastır bun googleden sorun düzelirrr....

CrazyTurks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Banada dün oldu. Bilgisayarı açık bıraktıydım gece sabah kalktım baktım aha yazılım sahte dedi :D tekrar crackledim düzeldi:D Foruma az önce üye oldum ilk mesajım sana :=)

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim arkadaşlar , format attım ben öyle düzeldi..herkeze teşekkürler