Vur Memati, öldür Memati! Hem de en "hardcore"undan!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kurtlar Vadisi'nde Mamoş'un öldürülmesini Vadi'nin fanatikleri Youtube'da bakın nasıl yorumlamışlar? Dizi tutkunları intikam çığlıkları atıyor!

i.php

ATV'nin fenomen dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu'da, Mamoş'un öldürülme sahnesi Vadi'nin fanatikleri tarafından ilginç bir şekilde karşılandı.

İşte o yorumlar...

Sağlam bir işkence sahnesi bekliyorum ben Memati'den.
pixel-vfl3z5WfW.gif

ersoy ismine gıcığım şu saatten sonra

uLubey dizi de yoLun açık oLsun hemen facebookta hayranLık sayfası kuruyorum fenaasın fena senin gibisini bu alemde görmedik saygıLar reis

memati gelecek bölüm neler yapacak ben bile tahmin edemiyorum ....

turkude ne guzel bı okadarda huzunlu olmus:(bu turkunun ısmı de.eğer yanlıs hatrlamıyorsam.(((Kirpiğin kaşına değdiği zaman))))..olması lazım

ne istedin l*n Ersoy el kadar cocuktan???? Babasina sikacakmisin,"sikamsinya" anlarim amma kucuk bir coguca ben dahil kimse anlamaz......

ΥΑΖΙΚ COK YAZIK.....

GUZEL BIR ISKENCE SAHNESI BEKLIYORUZ,ben ve tum KV FANATIKLERI....

Ersoy Bey Kendine YER BEGEN........

adama boşuna ulubey ulubey demiyolarmış adam piskopatın önde gideni hem de kibar bi cani valla bence bu herif bütün konseyi temizler geriye bi polat kalır ondan sonra da sezon finali olur

cigerimize ates dusurdun memati...abi o kadar iyi rol yapma..yoktan sebep bizde uzuluoz yaw...

walla bu senaristler kurtlari kucuk emrah filmlerine benzettiler..herkes yetim oksuz kalio..bi an once care bulunmasi gerek...walla cok koybu bana bu son sahne..bende babayim...

bi sonraki bölümde mematinin bi hardcore sahnesi kesinleşti

bence dizide şimdiden memati bi mekan ayarlayıp işkence aletlerini hazırlasın. ulubey kolay ölmeyecek. eğer işkencesiz bir ölüm olursa intikama yakışmaz ...

erkeklerde aglar bir gun hep icinden aglayacak degiller memati abide nasil agliyor .

Çok acıklı bir bölümdü.Birşey aklıma geldi, hani Memati, sürekli kabus görüyordu, İskender Büyük, Mamoş'u kaçırmaya Memati'nin evine geliyordu.Bu rüyayı birkaç kez görmüştü Memati...

Dizi bile olsa yorumu buydu herhalde...

İskender'in kızını öldürme, yoksa aynı evlat acısını çekersin gibi... Elbette dizi ama yani biraz oturmuş burası gerçekten..

Ersoy'a gelince, en dehşetli ölüm bile kimseyi tatmin etmez. Haftaya da ölmesin ama beş bölüm sonra gebertilsin! Biraz daha dramı yaşayalım.

ulubeye kolay ölüm yok

yaziklar olsun biz iskenderi ne kadar sevmedikse ama yinede bir cocugun canina kiymadi iskender buyuk,ama memati bu adamin kellesini alir olmeden once.

Helal olsun kurtlar vadisine final sahnesi süper olmuş.  gözlerim doldu valla
ahmak, cakal erif! olur mu boyle bir sey...

Memati acidan caninan ayrilmasin,...

Ersoy Ulubey Abicim, Kazigin üstune simdi otursun
Böyle bişey olamaz ya.... Memati sende yıkıldın bizide yıktın... :(:(:(

Medyafaresi

Silence

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
haha süperler ya bu kadar inanmaları bu kadar reel sanmaları ilginç doğrusu . Mematiyi yolda görünce başın sağolsun abi çok üzüldük de derller bunlar :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
Sivas'ta üniversite okudum, dizide cakır ölünce şehirde cenaze namazi kılınmış artık gerisini sen hesabet. :)