Vücuttaki sivilce izleri morluklar için hangi bölüme gitmeliyim

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254
Arkadaşlar benim kasık ve avret bölgesinde ne zaman kıl temizliği yapsam traş bıçağı ile büyük sivilceler çıkıyor sebebini bilmiyorum ama şuan o bölgede iri iri morluklar ve izler var nasıl bunları tedavi edebilirim morluklar ve izler geçer hangi bölüme gitmeliyim cildiye mi?

sorunumu hangi bölüm çözer?

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
cildiye

Reaksiyon puanı
10,560
Banyo bıçağı ve nemlendirici duş jeli kullanmalısın

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254
Lazere git. Uzun zaman Kılsız kalırsan sivilce çıkmaz zannimce.

onu hallettim gilette sensitive var iki bıçaklı şuan sıkıntı yok sıkıntım o bölgede bir sürü nohut veya fındık büyüklüğünde mor izler var bana bile itici geldi, kıl yumağı sayılırım recep ivedik gibi ama ne zaman kessem başıma bu geliyor

ben lazer yaptırmaya kalksam çirkin durur vücudumun tamamı kıllı o bölge açık olacak kötü durur ya komple yapmam lazım yada sivilce çıkmayacak şekilde kesmem lazım ?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
onu hallettim gilette sensitive var iki bıçaklı şuan sıkıntı yok sıkıntım o bölgede bir sürü nohut veya fındık büyüklüğünde mor izler var bana bile itici geldi, kıl yumağı sayılırım recep ivedik gibi ama ne zaman kessem başıma bu geliyor

ben lazer yaptırmaya kalksam çirkin durur vücudumun tamamı kıllı o bölge açık olacak kötü durur ya komple yapmam lazım yada sivilce çıkmayacak şekilde kesmem lazım ?
Komple yap :D Ohh tertemiz ışıl ışıl

Reaksiyon puanı
10,560
Komple yap :D Ohh tertemiz ışıl ışıl
Ben bölgesel yaptırdım pek olmadı gibi :D ?
1.jpg